Hata Acil Arama Fonksiyonu Lütfen Servise gidin

bende yaşadım. serviste modül değişti. şimdi sadece kapalı otoparkta uzun süre kalınca veriyor yola çıkınca düzeliyor.

Bende bir defa yaşadım Ondada telefonum çekmedi bir andı buda mantıklı telefon çekmeyince SOS araması yapamaz sonuçta. Sonra düzeldi.

Cumartesi viyadük altına park etmiştim. Aracı çalıştırdığımda aynı sorun bende de oldu. Ekranda sol tarafta uyarı ışığı da yanıyordu.

Sonra yolda giderken SOS tuşuna bastım. Araç sesli olarak beni uyardı. "Acil arama başlatılıyor, iptal etmek için SOS tuşuna tekrar basınız" benzeri bir şey söyledi. Tekrar basıp, iptal ettim. Sonra açık alanda sağda durup, kontağı kapattım. 3-5 dk sonra tekrar çalıştırdığımda sorun düzelmişti. Uyarı ışığı da sönmüştü.

Bugun bana da aynisi oldu, kirmizi isik yaniyor ve hata veriyor, servis modul degisicek dedi. Cok can skici hatalar, arac aldik, servisten cikamiyoruz.

Merhaba, Bugün bende viyadüğun altına park ettim çalıştırinca sos hatasi verdi ama sonra geçmedi. Şuanda sizde sorun devam ediyor mu. Bilgi verebilecek var mı?

servis garantisi biten araca 17.ooo masraf çıkarttı. Parça değişecekmiş. Günlerdir geçmiyor hata. Ama fonksiyon çalışıyor. Telefon bağlanıyor.
Sorun çözülmedi.

Geri
Üst Alt