Jump to content

rapit

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  3
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Bilgiler

 • İsim
  ugurr
 • Yaşadığım Yer
  istanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. rapit

  Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

  Arkadaşlar merhaba herkese ara ara hata ekrana yansıyıp kayboluyordu dün sabah işe giderken yine hata verdi ve ekrandan kaybolmadı. Aracı servise götürdüm bu defa hatayı tespit ettiler. Araç servis bakımlı olduğu için %100 parça muafiyeti verildi ama işçilik için benden 900 tl para istediler. Mikro şalterin ücreti 500 tl civarı bazı araçlarda bu parça işe yaramıyormuş bu sebepten vites mekanizması değişmesi gerekiyor onun fiyatı da 7500 tl .
 2. rapit

  Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

  Bugün aracı servise götürdüm servis yetkilisi vites mekanizmasının değişmesi gerekebilir dedi mikro şalter bu hatayı gidermek için en ucuz yöntemmiş sonradan ekleniyor. Araçlarda olan birşey değilmiş. Mikro şalteri bir bakım dışarda olduğu için ödemem gerektiğini söyledir ama o çözüm yeterli olmazsa vites mekanizması değişmesi gerekebilirmiş onun fiyatı da 4000 tl dedi yıkıldım ben Daha sonra istisna gireriz falan dediler bende önce araca bakalım dedim araca baktılar hatayı bulamadılar. şimdilik beklemye aldım kendimi . acaba bu hata kendi kendine ortadan kaybolurmu yoksa ilerleyen süreç
 3. rapit

  Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

  Arkadaşlar merhaba bugün marketten dönerken aynı hatayı aldım daha önce de 2 defa daha almıştım . Araç 2016 model bir bakımı dışarda diğerlerini serviste yaptırdım skodayı aradım bana iyi niyet garantisinden faydalanmayabilir dedi ve 700 tl civarı bir ücret söyledi . Bunun için üretici ile yazışmamız gerek falan dedi. Pazartesi aracı götürücem bakalım iyi niyet garantisi biten veya olmayıp bu sorunu ücretsiz çözen varmı acaba ?
×
×
 • Yeni Oluştur...