Hata Acil Arama Fonksiyonu Lütfen Servise gidin

Karagul

Yeni Üye
İsim
Fatih
Hata Acil Arama Fonksiyonu Lütfen Servise gidin Diyor arkadaşlar yardım edin

6FED9760-A910-4F89-AF04-12B5475B78C6.jpeg

9B39276A-07A4-499C-8588-D8F0F0F85C63.jpeg

@Karagul hocam bir kere benim başıma geldi yoldayken sonrasında kendiliğinden düzeldi bir daha öyle bir uyarı vermedi araba

Daha önce de buna benzer bir konu vardı. Aynısıdır heralde..

Şebeke hatası demişti. Sebeke çekmeyince hata veriyor diye hatırlıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
1gündür devam ediyor 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kart sorunu mu var acaba, yoksa bir defa uyarı verince servise uğramadan sönmüyor mu.. 

Bilmiyorum ki canım çok sıkıldı bir hevesle alıyoruz golf hep hayalimdi önceki aracımda polo lounge idi hiç. Böyle şeyler yaşamadım 

Yabancı forum sitelerinde aşağıdaki şekilde yorum yazanlar olmuş.

"SOS Ünitesi üzerindeki dikiz aynasının üzerindeki ışığın rengi, hata mesajını aldığınızda yeşilden kırmızıya mı dönüyor? Eğer öyleyse, muhtemelen SOS modülünün değiştirilmesi gerekecektir. VW, Haziran 2020'den önce üretilen ilk Golf serisinde tüm bu SOS ünitelerini değiştirmek zorunda kaldı. Bu tarihten sonra üretilenlerin güncellenmiş versiyona sahip olduğu ve iyi çalıştığı varsayılıyor, ancak bazıları hala arıza veriyor."

@Karagul arıza 1 saatlik yola giderken olmuştu bende sonra dönüş yolunda aracı çaliştirdiğimda hata, vermedi bir daha servise gösterin isterseniz siz, yinede 

Merhaba,
2021 Mart ayında aldığım Golf 8 aracımda 10 gündür aynı hatayı alıyorum.
Servise başvurdum. SOS ile ilgili parçanın değişeceğini bildirdiler. Parça Almanya'dan gelecek. 8 iş günü sürecekmiş.

Aynısı şirket arabamda da Scala'da da bazen oluyor. Acillik bir durum yok ortada. Kaza vs. olur Acil SOS butonu çalışmazsa biz size dedik demek için servise git diyor araç HATA: ACİL ARAMA FONKSİYONU DİYOR ZATEN

Geri
Üst Alt