Cam filmin üstüne araç içi kamera

Salomon61

Yeni Üye
İsim
Furkan
Merhabalar. Aracımın ön camına llumar air 80 kaplattım, araç içi kamerası takacağım, kamera 360 g300 marka, kendi yapışkan aparatları mevcut. Filmde herhangi bir soruna neden olur mu? Daha önce film üstüne kamera takanlar varsa bilgi verebilir mi?

Yanında elektrostatik film gönderiyor olmalılar. Bir üst modelini bir yakınım kullanıyor. Cama tutunma iyi oluyor. Ancak film üzerinde aynı tutunmayı sağlar mı, denemek gerekir. 

Arka camda film var bende. Cam filmini uyguladıktan sonra arka kamerayı yapıştırmak için uygulama yapan yer 2 hafta bekleyin demişti. Bekledim sonra yapıştırdım. Yapıştırdıktan sonra 1 2 ay oldu herhangi bir sorun yaşamadım.

Cam filmi iyice yapıştıysa, sıkılan bebek şampuanı kuruduysa problem olmayacaktır.

Arka camımdaki kamerayı birkaç defa söktüm hatta, filmde herhangi bir problem olmadı. 

Cevaplarınız için teşekkürler. Kamerayı kurdum, yapıştırırken herhangi bir sorun olmadı. Llumar bayisiyle de görüştüm, bu konuda net bilgileri olmadığını ancak sökme işlemi yapmadıktan sonra cama kamera yapıştırmanın sakıncası olmayacağını belirttiler.

Geri
Üst Alt