Kaza Hk.

@Srkng5 her iki tarafı da Allah korumuş ama, dileğim Allahın sizi haala korumaya devam etmesi. :D  I phone 12 pro max xxxl gidecek :)  işin şakası bi yana size 0 hata da verebilirler bu konuda. bilirkişinin ustalığına göre değişecektir sonuç.  

Geçmiş olsun.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[mention=11839]HONEY[/mention] Abi bu arada Orduda bulunma sebebimde Kız istemeydi. Kızı aldık abi:)  
Oooooo hayatta bazen guzel seylerde oluyor demek ki

Sizin adiniza cok sevindim hayırlı olsun

Bu sizi baklava.xls sokar hocam

@HONEY Baklava kolay abi hatta dondurmalı kısma yaz beni. Çok Teşekkür ederim:)

@Srkng5 her iki tarafı da Allah korumuş ama, dileğim Allahın sizi haala korumaya devam etmesi. :D  I phone 12 pro max xxxl gidecek :)  işin şakası bi yana size 0 hata da verebilirler bu konuda. bilirkişinin ustalığına göre değişecektir sonuç.  
  umarım öyle olur. Yardımlarınız ve güzel dilekleriniz içinde ayrıca teşekkür ederim  

Forumda daha öncede yazmıştım tekrar tecrübeden faydalanmak isteyenler olabilir belirteyim. Yaya kazalarında kesinlikle polisi çağırıp polise tutanak tutturun aracınızı kesinlikle yerinden oynatmayın ve aracınızın kapılarını kilitleyin. Tutanak sonrası karakola gidip ifade ardından şikayet dilekçesi bırakın (haklı iseniz). Aracınızın ön ve arkasına kesinlikle kamera takınız. 

Eğer hastaneye ziyarete gidecekseniz kesinlikle tek gitmeyiniz yanınızda en az 1-2 kişi olsun. Karşı taraf iyi niyetli ise sizde iyi olun aksi taktirde başınıza çorap örmeye kalkarlar. 

Sizin kazanızda eğer sizden iPhone istiyorsa bilinizki çoktan sizin hakkınızda şikayet dilekçesi verip uzlaşmacıyı araya sokacaktır. 

Cana değil mala gelsin. Ama bizim ülkemizde böyle insanlar olduğu sürece tedbiri elden bırakmayın. Sağlıcakla kalın. 

Geçmiş olsun. Cana bişey olmamış neyseki. Ben de aracımızı kaza sonrası göçük düzeltme ile yaptırmıştım. Konunun ilk alıntılanan mesajı bana ait. Çok daha kötü durumda olan hasarları usta eğer işten anlıyorsa orijinal hale getiriyorlar. Ben şahsen yaptırdıktan sonra çok memnun kaldım dışardan bakınca kesinlikle yapılan işlem anlaşılmıyor. Bizim millet değişen dedin mi korkar hele ön kaputsa cenaze muamelesi yapar. Ama tabiki son karar size ait. Çok iyi bir ustayla halledilebilecek bir bir hasar ancak burda da sizin olayda suçlu taraf olduğu için hasarı kim yapacak nasıl olacak bunun da belirenmesi gerekiyor. Eğer karşı taraf karşılamayacaksa ben kaskoyu bozmadan hem de ucuza göçük düzeltmeyle hallederdim.

Bugün itibari ile aracı Konya Yetkili servis Gökmen Otomotive bıraktım. 10-ile 15 ün arası araç kalabilir dediler. Gelişme oldukça sizleri bilgilendireceğim. Bütün Form arkadaşlarıma Saygılar sunuyorum.

@Srkng5 Hocam tekrar geçmiş olsun, Allah bir daha kaza göstermesin. fiyat olarak ta uygun geldi.

@Culture33 @isimaniaÇok teşekkür ederim. Bugün biri bana yetkili serviste yapılan araçlar orjinal boyalı gelir dedi. Sonradan boyanmaz dedi.  Değişen yada boyalı olması oradan anlaşılır zaten dedi.  Aklıma kurt düştü. var mı böyle bir şey?  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Culture33 @isimaniaÇok teşekkür ederim. Bugün biri bana yetkili serviste yapılan araçlar orjinal boyalı gelir dedi. Sonradan boyanmaz dedi.  Değişen yada boyalı olması oradan anlaşılır zaten dedi.  Aklıma kurt düştü. var mı böyle bir şey?  
hayır yok, bazı markalarda plastikler boyalı olabiliyor ancak onu da tercih etmiyorlar kar marjı ve stok sorunu nedeniyle

@Srkng5 Rica ederim, parçalar fabrikasyon olarak boyalı gelmez. parçalarda sadece koruyucu katmanlar ve astar olur, üzerine boya atılır. boyalı olan parçalar çıkmacıda bulunur ancak.

Geçmiş olsun bende memlekete giderken orduda  ana yola ansızın çıkan kaz sürüsüne  denk geldim sağ şeride geçseydim  tır arkadan çarpacaktı. Allahtan arkadaki  arkadaş durumu fark edip  oda frenledi  3 tane kaz'a çarpıp durdum.  bir şeyleri  yoktu ama  hepsi yara bere içindeydi ilkleri değildi.  sürekli bunu  yapıyorlar  anlaşılan  hiç ummadığınız  anda neler oluyor. boş yolda bile  bela sizi buluyor. Allah beterinden korusun geçmiş olsun.  

Geri
Üst Alt