Comfortline araca highline tamponu takılır mı?

@Barish Fiyat bana yüksek geldi açıkcası, bir çıkmacılara sorun Ankaradaki çıkmacılarda yüksek ihtimal bulabilirsiniz.

@Barish 4500 TL değmez hocam, far yıkama seni yüksek ihtimal cazbetmiş ama velakin bir halta yaramıyor :D  Golf 7 Highline aracımda özellikle sıkmasın diye farları kapatıp öyle cam suyunu sıkıyordum kaputu  vs ıslatıyordu farları zaten yıkadığı bile yoktu zorunluluk diye fabrika koymuş. + Olarak sanırım bildiğim kadarıyla su deposuda alman gerekiyor far yıkamayı çalıştırabilmek için.

Senin yerinde olsam senin tamponda sıkıntı büyükse, çıkmacıdan tamirli alır takar geçerdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Barish 4500 TL değmez hocam, far yıkama seni yüksek ihtimal cazbetmiş ama velakin bir halta yaramıyor :D  Golf 7 Highline aracımda özellikle sıkmasın diye farları kapatıp öyle cam suyunu sıkıyordum kaputu  vs ıslatıyordu farları zaten yıkadığı bile yoktu zorunluluk diye fabrika koymuş. + Olarak sanırım bildiğim kadarıyla su deposuda alman gerekiyor far yıkamayı çalıştırabilmek için.

Senin yerinde olsam senin tamponda sıkıntı büyükse, çıkmacıdan tamirli alır takar geçerdim.
Aslında benim kırılan parça davlumbazı tutan parçaymış yeni öğrendim öyle olduğunu. Kafam allak bullak oldu 

@Barish fiyat çok yüksek hocam 

Depo gerekli diye biliyorum başka ne ister emin değilim

Çok daha ucuza boş tamponlar var. Sağlam bir boş tampon alın kendinizdeki parçaları ona aktarın.

Ön tamponunuz highlinemış, comfortmış kimse de takılmaz satarken. 

İleride Bi Xenon far taksanızda bu tampona ihtiyacınız yok. 4500 lira buna para vermeyin boşuna.

Far yıkama çalışır duruma gelebilir mi?
hocam gerekli bilgileri arkadaşlar vermişler. tamponu takarken soketi taktım direk çalıştı şeklinde olmayacaktır. 4500 tl gibi bir fiyat bana da baya fazla geldi. 

@BarishBen olsam o parayı tampona vereceğime orjinal kayar led stop alırdım misal. 

Vazgeçtim arkadaşlar zaten tamir edilecek tampon o şekilde kullanacağım. Belki ilerleyen zamanlarda far düşünebilirim ama sanırım o da orjinal olarak çalışmıyormuş 

Geri
Üst Alt