Yeni Araç 2021 Golf MK8 R-Line

Bu arada 3 ay önce Passat alan bir arkadaş vardı, 3 aydır foto atacak buraya. Siz hiç bekletmediniz, üstelik video attınız 👏🏼 🧿 
Taş geldi @krym  :)  

Bu led farlar dikiz aynasından çok güzel görünüyor :)  

Maşallah kazasız belasız serdar hocam
Golf 8'i tasarımından dolayı yerden yere vuranlar lobisi onlayn mı :)  Şaka bir yana, yolda canlısını görünce çoğu arkadaşı tekrar dönüp baktıracağına eminim.

Ben bu koltukları nasıl alabilirim acaba ? Yurt içinde ancak 1-2 yıl sonra mı buluruz hurda golf 8 den çıkma falan :(  
Koltuklara 2 adet rezerve de ben yapayım @uranusgrey_golf

ekim,tuncidag,zıtıpaşa arkadaşlar sanırım paylaşmış olduğum yazıdan sonra kazasız belasız yerine güle güle kullanın hayırlı olsun demişsiniz..güzel örnek oldu elinze sağlık.

Taş geldi @krym  :)  

Golf 8'i tasarımından dolayı yerden yere vuranlar lobisi onlayn mı :)  Şaka bir yana, yolda canlısını görünce çoğu arkadaşı tekrar dönüp baktıracağına eminim.

Koltuklara 2 adet rezerve de ben yapayım @uranusgrey_golf
Hocam farkindayim :)

Neden fotograf paylasmiyorum?

Araba yeni cikan bir araba degil, üstünde extra birsey yok, standart orta paket passat.

Bugün arabayi yikadim, 3 ay önce almama ragmen henüz 400 kmde, beni taniyanlar arabayi sadece yaz tatillerinde kullandigimi bilir, henüz yaz tatiline cikmadim, önümüzdeki hafta ufak bir tatil planim var.

Amacim arabayi kullanmak, iyice tecrübe etmek, araba hakkinda sorularinizi cevapliyacak bilgilere sahip olmak ve en önemlisi golf ile kiyaslayabilmek, 400 km market-spor saolonu-ev, full trafik, hicbir sekilde kiyas edilemez.

Bu yaz güzel tatil fotograflari, güzergahtaki sevdigim peynir-tatli cesitleri, online siparis adresleri ile beraber tecrübelerimi sizinle paylasmak istiyorum, kuru kuru fotograf paylasmak icimden gelmiyor

Hem araba-hem gurme-hemde güzel memleketimizi harmanlayip hosunuza gidecek bir sunum yapmayi planliyorum.

Geri
Üst Alt