LLumar Air80 ön ve Atr Sunroof Cam Filmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@ogzogz biz de manuel kesim yapıyoruz , her aracı makine ile kesim yapıyoruz diye bi kural yok. İyi işçilikle zaten çizme veya fitil kesme olmaz. Makine bizim işimizi hızlandıran ve markamızın bize sunduğu bi avantaj.👍

Moderatör tarafında düzenlendi:
reklamda yeni moda iyiymiş. Dediğiniz şekilde çalışan tek bir yer var Ankara'da ve sizin bunları yazıp da orayı bilmeme ihtimaliniz yok. Ben de ısrarla yazmıyorum o zaman neresi olduğunu.

Aksine gidipte memnun kalkdığım Ven Styling Salih abiyi tavsiye ederim herkese, evet maket bıçağı ile kesiyor filmleri ancak usta bir elde bunun sakıncası yok.
Ne reklamından bahsediyorsunuz siz, size ısrar eden yok, sizi tanımıyorum. İlk mesajda yazdığım şekilde iş yapan yer de bilmiyorum, bildiğim yer olsa buraya yazman. Oraya giderim.Düşündüklerinizden  siz sorumlusunuz. Tanımadan bilmeden, kafanızda kurduğunuz düşündüklerinizi yazmışsınız. Ayıp yaptığınız. bu konu hakkında fazla bir bilgim yok. Öğrenmek için buraya yazdım.  Bu kadar garip bir yorum geleceğini hiç beklemiyordum açıkçası.

hiç bir ustanın işine laf etmek haddime değil ki ilk başta da yazdım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt