Sizce Golf 8 Life Alınır mı?

Bir saat önce, 007 yazdı:

@Negatiwe 

1.5 TSi yoktu; 1.4 ACT TSi ilk kez gelmişti.. cam tavansız asla diyordum ama satış  temsilcisi:  “ACT diye bir motor geldi.. abi bence hiç bekleme cam tavanlı modeli, bunu al” demişti.. yıl 2013 aylardan Mart .. ben de 2008 1.4 TSi Leon’umu satıp hemen bunu almıştım.. o kadar keyifliydi ki .. neredeyse 10 sene önce .. şimdi böyle kullan deseler asla kullanamam ☺️

Değişmeyen tek şey sol şeridi lüzumsuz işgal edenler ve sis yokken sis farı açanlar :)  

@SCC 

Sol şeridi hayatımda bi kere isgal ettim (evet hayatım uzun yolda sakin  sağ /orta seritlerde 110 sabit gecti uzun yolda.

Gecen ay Kocaeli den ankaraya gelirken full sabit 160 geldim .

Bi ara en sol seritte giderken (cruise160)

200 metreden bi bavyeralı selekktti caktı. Yavv orta seritte biraz ilerde tır var orta seride gecsem tır nedeniyle bende mecbur 100 e düsücem

Bavyeralı abimiz dibime girdi bi sellekt daha , sonra bi sellekt daha

160 la gidiyorum (bana göre ısık hızına denk)

Neyse biraz zorlanarak 170 e cıkıp sonra yolumu verdim.

2 serisi tırt grand coupe.

Dedim hem yaş 25 olacak hem de altımızdaki harbi Golf R (305 hp) olacak , o 3 sellekti iade etmeyi isterdim bu bavyeralıya

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam o da bir şey mi, Samsun’da en sağ şeritte dahi arkadan sellektör yapan yamyamlar var. Delirmemek elde değil @Savatage 

Ben de genelde 110-120 ile giderim. Yalnız nadiren de olsa şehirler arası bildiğim yolda boşken gazlayıp 190-200’ü gördükten sonra arabanın kendiliğinden 110’a düşmesi günler alıyor gibi geliyor ve daha sonrasında 110 ile gitmek yıllar alıyor gibi geliyor  :))) 

Şehiriçinde ise bazen ışıklarda beklerken en öndeki 3 araç olduğumuzda diğer 2 arkadaş gaza gelip durumu drag yarışına çevirebiliyor. İşte tam o anlarda bir R sahibi olup bu arkadaşlara hayatlarının şokunu yaşatmayı ben de bazen çok istiyorum :)  

Geri
Üst Alt