Golf 8 Life "Bug"ları (hataları)

Mk8 in işletim sistemi windows xp olabilir mi acaba ? 

Orjinal gelen Xp yi ivedi  Kaldırıp desktopa windows 98 kurdugumuz zamanların  üzerinden 20 yıl geçmiş. 

Bu program geçersiz bir islem yürüttü ve kapatılacak ?

Bide sanki çözümmüş gibi 

Kapatma eylemi icin ? Evet / hayır seceneği sunardı ? 

ScreenShot_20210419235403.png

+ 1 Tespitim daha var, o da depo doluyken benzin sesi gelmesi, baya kurcaladım nerden geliyor diye ama sonunda benzin olduğunu anladım, hiç ihtimal vermemiştim çünkü 2015 Leon da kronik olduğu söylenen bu sorunu hiç yaşamamıştım Golf te olması beni üzdü.. 
Benim golf7’de de vardı ama zaman içinde geçti.. şimdi golf 8’de de var.. ama depo yeni doluyken geliyor. Ertesi gün geçiyor..

usb girişi değilde usb type-c girişi olması canımı sıktı başta ama uygun kablo ile sorunu çözdüm.

@Jack1234 En azından ters taktım düz taktım derdi yok. Ben şunu aldım. Boyu ideal. Apple onaylı ve rengi siyah malzeme kalitesi çok iyi..

Baseus CATLSP-A01 Horizontal Type-C To iPhone Lightning PD 18W Hızlı Şarj Kablo 0.5 cm Siyah - Gri

Yakinda yanina gelirim baklava tahsilati icin

Param yok diye ağlama sakin

Birde senin arabayla geyik testi yapicam
haha gel abi akşamları hep garajdayız zaten, onu yapcak yer yokki buralarda ::(

Bende bardaklık hep kapalı duruyor.. o tuş hiçbir işe yaramıyor.. herhalde bozuk tuş.. sizde nasıl?

B7FF84EE-C6EC-49F9-8144-CBBDA61C24EB.jpeg

6B56A1D5-7EF8-4626-9E36-94341AF2512E.jpeg

Bugün benim de geri park sensörü takılı kaldı.. ekrandan x’e basmak gerekiyor çıkması için.. Allah’tan kamera açılıyor.. 

Bir de sizin life paketti degil mi? Kablosuz şarj ünitesinin olduğu yerde ambians aydınlatma var mı? Bende yanmıyor orası. Style ve R-Line’larda yanıyor ama benimkinde sanki ilk aldığımda yanıyordu ama şimdi yanmıyor..
Arkadaşlar dörtlü flaşörün oradaki P MENU tuşuna bastığınızda kapanıyor, ekranla falan uğraşmanıza gerek yok., basit bişey yahu., kullanım klavuzunu okumanın zararı olmaz;

@canerD

HGJUO.jpg

@007 hocam soldaki çubukta iterek kapatıyorsunuz o kısmı, sonra o tuşla tekrar bu hale getiriyorsunuz.

Arkadaşlar dörtlü flaşörün oradaki P MENU tuşuna bastığınızda kapanıyor, ekranla falan uğraşmanıza gerek yok., basit bişey yahu., kullanım klavuzunu okumanın zararı olmaz;

@canerD

Ekli dosyayı görüntüle 48564
Hocam sağolasın ama bizim bahsettiğimiz mevzu o değildi. Aracı stop etsem de kapanmıyordu sizce bunu denememiş olma ihtimalim var mı :)  

• Beğen
Tepkiler: 007
@canerD dediğiniz gibi birde öyle deniyim arabada fazla, vakit geçiremediğim için kurcalayamadım çok 

Geri
Üst Alt