Golf 8 Life "Bug"ları (hataları)

@007 Var Kaan Bey.Benimde başıma iki kez geldi ve çok korkuttu.İkiside ön taraftan meydana geldi fakat tam sağlıklı çalışmıyor gibi çünkü yaşadığım zamanki durumlarda araç çarpma noktasına çok yaklaşmışken değilde mesafe varken oldu.Araçlarımız yazılım olarak tam oturmuş değil sanırım.

Bende aranıza katılalı çok kısa biraz zaman oldu 1.0 etsi life ile.aracımı aldığımdan beri şu sorunlara denk geliyorum.geri görüş kamerasını ekranda göremedim bir kez(dışarıda mekanizma açıldımı bilmiyorum ama içeride görüntü yoktu).

Ön yolcu koltuğuna biri oturduğunda kemeri takılı olmadığı durumlarda hız ne olursa olsun sanki temassızlık var gibi o kişi algılamıyor bazen algılıyor kafasına göre :)  

Bir kez park halinde dururken araç çalışır konumda hayalet ekranda bir uyarı verdi hemen kayboldu ne olduğunu okuyamadım bir dahada çıkmadı karşıma.

Multimedia ekranı önceki golf e göre baya yavaş gibi.Bir şeylere basınca beklemek gerekiyor çok çok kısa.

Park sensörleri hiçbirşey yokken bazen ötüyor.

Bir golf hastası olarak çok beğenerek, isteyerek ve hevesle satın aldım.2016 a3 sedandan geçiş yaptım.Yakıtı şuan için fazla uzun süreli 8.5 gösteriyor inşallah düşer.

• Beğen
Tepkiler: 007

Birde aklıma gelmişken cam filmi yaptırırken ön taraftaki aynaların olduğu yerde ufak kelebek camları var.Oraya film yapılamıyor dendi.Yaptırabilen veya bir çözüm bulabilen oldumu?

@rkn88 hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın bende yeni yaptırdım cam filmini dediğiniz gibi ön kelebek camına yapamayız dediler banada  kocaelinin neresinde otuyorsunuz acaba 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@rkn88Kadıköy Lumar Ahmet’te ön kelebek camı ile birlikte film yaptırdım. 

Arkadaşlar merhaba,

Direksiyonu seyir halinde yarım tur sağa ya da sola çevirdiğimde trim sesi gibi bir ses almaktayım. Benzer sorun sizde de var mıdır?

Direksiyon u döndürdügüm de bendede ses yapmaya başladı, daha önce tavan aydınlatma kısmından ses yapıyordu, cok ugrastirdilar düzgün yapamadilar. En son silikon spreyle kendim cozebildim. bu konular da ww servisleri berbat git gel rezil etmekten başka bi işe yaramıyorlar. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şu 10km/s altında park sensörlerinin herşeye ötme durumuna bir çözüm bulabilen var mı? Sensörler çok hassas 10 mt uzaktaki arabayı bile algılayıp direk ötüyor kırmızı ışıkta.. bundan dolayı servise gidip çözüm bulan var mı?

Geri
Üst Alt