Golf 8 Life "Bug"ları (hataları)

Şu 10km/s altında park sensörlerinin herşeye ötme durumuna bir çözüm bulabilen var mı? Sensörler çok hassas 10 mt uzaktaki arabayı bile algılayıp direk ötüyor kırmızı ışıkta.. bundan dolayı servise gidip çözüm bulan var mı?
benim ön plakanın sağında olan sensör sürekli ötüryordu, anlamsızda uzaktaki şeylere ötüyordu ama öyle değilmiş, plakalıkla alakalıymış onu düzelttikte sonra ben de sorun kalmadı şuan siz de bir bakın isterseniz belki öyle bir şeydir.

• Beğen
Tepkiler: 007

@xjudAS Direksiyondaki izolasyonla ilgili olduğunu söylediler. 10 dk içinde sesi kestiler. 

Degerli forum uyeleri merhaba.Bugun aracimin ekraninin dokunmatigi calismadi.kesinlikle basmiyor algilamiyor yada hani ellerin islak telefon ekranina dokunursunda sacma sapan tepkiler verirya tel o sekilde oldu.bunu yasayan oldumu daha once?

Merhabalar. Benim aracım da daha 900 km’de ancak direksiyonun arkasında tam olarak nereden olduğunu çözemediğim,  bozuk yollarda ortaya çıkan, rahatsız edici bir trim sesi var. Direksiyon arkasını kapayan sert plastik kaplama, gösterge panelinin birleşim yerleri veya panelin altindaki gri kaplamadan geldiğini düşünüyorum ancak elimle oraların titreşimini engellediğimde de yine sesin geldiğini farkettim. Bazı kişiler direksiyonu çevirince çıkan bir sesten bahsetmiş ancak benim aracımda direksiyonun durumundan bağımsız, yol bozulduğunda her şekilde geliyor. Bu sorunu yaşayan ve çözüm bulan oldu mu?

@hkndrms hangi serviste yaptirdiniz.Problemi tam anlattılar mı?Ayrıntılı yazma imkaniniz var mı?Benim araçtada ayni problem var sanirim

@vwgolf8 Altur’da yaptırdım. Detaylı bir açıklama alamadım. Sadece direksiyon izolasyon malzemesi ile ilgili olduğunu söylediler. Şu an sorun kalmadı. 

@hkndrms tşk ederim.Aracınızı İyi günlerde kullanın.Kazasız belasız sorunsuz 

Selam beyler, manuel kullanıcılarına bir sorum olacak, kullandığınız araçlar da katlanır ayna yok peki katlanır ayna çıkma vs aldık diyelim kapı modülleri uyumlumu bilgisi olan varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Birde aklıma gelmişken cam filmi yaptırırken ön taraftaki aynaların olduğu yerde ufak kelebek camları var.Oraya film yapılamıyor dendi.Yaptırabilen veya bir çözüm bulabilen oldumu?
Eski golf7 aracımın ilk sahibi yaptırmış. İçerden yapamadıkları için dışardan yapmışlar. Kenarları zamanla soyulmuş ve kötü görünüyordu

@Mehmeteren0606 Merhaba bende aranıza yeni katıldım. Golf 8 Life kullanıcısıyım , aynı şekilde çevirdiğimde direksiyondan ses geliyor yalnız değilsiniz :)  Çözüm bulan olursa ve paylaşırsa herkes için süper olur diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@canerD Hocam genel olarak yazılımsal olduğunu düşündüğünüz tüm sorunlar için multimedya power tuşuna yakşalaşık 20 sn kadar basılı tutun, VW logosu gelene kadar , akabinde düzelecektir.

Bende Carplay sıkıntı çıkardı
Park sensörü takılı kalıp sürekli öttüğü oldu
Geri görüş kamerası kapkara haldeydi
tüm bu ve bunun gibi durumlar için işe yaradığını söyleyebilirim. Bu araçlara bir yazılım güncellemesi şart umarım en yakın zamanda gelir ve sorunlar ortadan kalkar.

Geri
Üst Alt