Evet, bir bulusma daha şart

By mertesref via Samsung S5

Orhan Hoca dedi:

Gercekten mukemmel lane asist. Gecenlerde farkettim ok keskin virajlarda ilk hareketi verirseniz virajıin kalanini dönüyor kendi. Ama viraja girerken ilk hareketi sizden almaz ise keskin virajlarda seritten çıkabiliyor.

Sefigin lane asistini buluşmada acacagiz. @OrhanHoca

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Orhan Hoca dedi:

Geçen hafta Perşembe akşamı aldım Orhan Hocam, daha kodlamanın zerresi yok. Dla'yı seninle konuştuktan sonra ekletmiştim, lane assist için [emoji4]

En çok Antalyaya giderken lazım [emoji17][emoji17]

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Şefik Hocam biraz geç fark ettim dikkatimden kaçmış. Gözünüz aydın, Golfünüz hayırlı olsun. :)  

Kazasız, keyifli sürüşler dilerim. :)

@Şefik hocam merhaba.Ben de 2. el bir golf sahibi oldum bu hafta.Araçta shark anten bulunuyor.İlk gördüğümde sonradan takılma olduğunu düşündüm hemen sökme planları yapmıştım.Orijinal olmayan ürünleri pek haz etmediğimi söyleyebilirim.

Malum alım satım sitesindeki bazı golfleri ve sizin yazınızı görünce bu eklentinin fabrikasyon olduğunu anladım.Bu konuda size bir kaç sorum olacak.

1-Radyo çekim kalitesini etkiliyor mu? Sadece görüntü amaçlı mı takılmış?

2-Opsiyon listesinde göremedim.Fiyatı ne civardadır?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Şefik hocam merhaba.Ben de 2. el bir golf sahibi oldum bu hafta.Araçta shark anten bulunuyor.İlk gördüğümde sonradan takılma olduğunu düşündüm hemen sökme planları yapmıştım.Orijinal olmayan ürünleri pek haz etmediğimi söyleyebilirim.

Malum alım satım sitesindeki bazı golfleri ve sizin yazınızı görünce bu eklentinin fabrikasyon olduğunu anladım.Bu konuda size bir kaç sorum olacak.

1-Radyo çekim kalitesini etkiliyor mu? Sadece görüntü amaçlı mı takılmış?

2-Opsiyon listesinde göremedim.Fiyatı ne civardadır?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba@kancello,
Fabrikasyon fakat görsel amaçlı olduğunu düşünüyorum, normalde radyo kalitesi çok iyi. Uzun zamandır opsiyon listesine hiç bakmadım fakat listede olduğunu düşünmüyorum.

Geç cevap için kusura bakmayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba@kancello,
Fabrikasyon fakat görsel amaçlı olduğunu düşünüyorum, normalde radyo kalitesi çok iyi. Uzun zamandır opsiyon listesine hiç bakmadım fakat listede olduğunu düşünmüyorum.

Geç cevap için kusura bakmayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim hocam.Benimki de biraz geç olacak ama aracınızı güle güle kullanınız.Hayırlı sabahlar.

Şefik Bey merhaba,

Öncelikle -biraz geç de olsa- aracınızı iyi günlerde kullanmanızı dilerim..

Size renk ile alakalı bir sorum olacak , yardımcı olursanız çok sevinirim..Benim şimdiye dek hiç opak renk sıfır aracım olmadı, hepsini metalik almıştım..Yakında -umarım- br golf almaya niyetliyim..Muhtemelen beyaz olacak daha doğrusu % 99 olasılıkla.. Bana göre -zevkler ve renkler tartışmalıdır evvel ezel bilirsiniz- golfe en yakışan renklerden biri beyaz..Ancak opak malumunuz.. Korkum, ilerde opak bir rengin metalik renkler gibi parlak görünmeyerek  mat bir görünüm sergilemesi, siz yaklaşık bir senedir opak beyaz kullanıyorsunuz, renk hala parlak ve göz alıcı mı ?

Şefik Bey merhaba,

Size renk ile alakalı bir sorum olacak , yardımcı olursanız çok sevinirim..Benim şimdiye dek hiç opak renk sıfır aracım olmadı, hepsini metalik almıştım..Yakında -umarım- br golf almaya niyetliyim..Muhtemelen beyaz olacak daha doğrusu % 99 olasılıkla.. Bana göre -zevkler ve renkler tartışmalıdır evvel ezel bilirsiniz- golfe en yakışan renklerden biri beyaz..Ancak opak malumunuz.. Korkum, ilerde opak bir rengin metalik renkler gibi parlak görünmeyerek  mat bir görünüm sergilemesi, siz yaklaşık bir senedir opak beyaz kullanıyorsunuz, renk hala parlak ve göz alıcı mı ?
Hocam bu tamamen sizin ile alakalı bir durum aracınız ne renk olursa olsun boyasına bakar korursanız parlaklığından hiç bişey kaybetmeyecektir bu hangi rengi seçerseniz seçin değişmiyecek bir kuraldır., Madem ki sizin için zevkler ve renkler tartışmaya açık bir konu biz de tartışalım; metalik gibi parlak göz alıcı bir renk istiyorsanız sedefli oryx beyazına bakabilirsiniz., Yalnız şunu bilmenizde fayda var beyaz renk güneş altında uzun süre bırakmasanızda, kapalı garajda saklasanızda, her gün cila wax atsanızda kısacası ne yaparsanız yapın hiç bir zaman metalik bir renk gibi göz alıcı bir parlaklık yakalamanız hayalcilik olur., Adı üzerinde opak ucuz boya., Elbette rutuş gerektiği zaman çok kolay uygulanabilmesi rutuşun belli olmaması gibi bazı artıları da yok değil., Çıkın sokağa çevrenize bakın 50 arabanın neredeyse 40 tanesi beyaz araç her taraf., Sonra showroom a gidip tungsten grisi, İndiyum gri vs metalik boyalı araçlara bir bakın derim.., Opak boyada da kırmızı gibi bir istisnai rengide sırf opak diye yerin dibine sokmamak gerekir opakta olsa kırmızı her zaman kırmızıdır., Elbette karar sizin zevk sizin..

Şefik Bey merhaba,

Hocam biz hazir arac almak zorunda kaldigimizdan beyaz aldik ancak su an gayet memnunuz renkten cam tavan var ise bence beyaz cok şık duruyor golfte ama gonlum gece mavisinde kalmadi degil :)

Bende hazır sipariş geçilmiş araç aldım ama dediğiniz gibi beyaz renk dijon jant camtavan varsa birde içi bej renk ise birde led stop oldumu bence en yakışıklı golf olur

Renk konusunda görüşlerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim..Belki inanmayacaksınız ama nereye gidersem gideyim gözüm yollardan geçen golflerde..:)) Renk konusnda bir karar vermeye çalışıyorum..

Geçmişte kırmızı renkli bir opel astra GL HB kullandım, elma yeşili bir opel corsa kullandım,halen de vw nin indiyum grisine benzer bir opel astra j kullanmaktayım.. Biraz da bu yüzden farklı bir renk olarak beyaz kullanayım istiyorum,atlantik mavisi bence resmen lacivert, mavi filan değil ve bence tıpkı siyah gibi bakımı çok zor bir renk,  ancak eğer vw, yeni golfte, makyajsız golfte kullandığı pasifik mavisini veriyor olsa dakika tereddüt etmezdim..Kısacası karar vermek oldukça zor.. &:    

Geri
Üst Alt