vay vay vay... @Şefik hocam gelmiş makina, kazasız belasız cezasız günler dilerim. Marmaris e yolunuz düşerse haber verin 2 foto çekeriz beyaz kuğuları [emoji4] 
Makina geldi valla@bravo32 hocam [emoji4]

Düşmesini çok istiyorum özledim oraları, mutlaka buluşuruz fotoları patlatırız [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam aracınız hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın. Hoş bu araç kimde olsa mutlu mesut kullanır ;)

Teşekkürler Yusuf Hocam [emoji41]

@yusuf

Kazasız belasız çiziksiz sürüşler diliyorum. Sizin süreci bizzat takip ettim. gerçekten uzun bir süreçti. Geminizin rotası için finship indirmiştim(takibi becerememiştim gerçi)ardındanda Allah sahibine kavuştursun diyende dua etmiştim :))  Maşallah Allah nazardan saklasın...

Benim süreç cumartesi eşimle beraber aydın lena Showroom'a girdik salı günü plaka takılıydı. Sürecim hızlıydı ama sizler gibi paket renk vb.seçme şansım olmadı. SELAMLAR...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Masallah, plaka ozel[emoji122]

By mertesref via Samsung S5

On 19.02.2016 at 10:42, kimi-emd yazdı:
@Şefik Şefik hocam bu ne güzel haber hayırlı uğurlu olsun aracınız. Maşallah çok güzel gözüküyor. Tam bir keyif makinası oluşturmuşsunuz. Resimleriniz ne kadar mutlu olduğunuzu gösteriyor. Mevlam inşallah kazasız belasız güzel günlerinizde aracınıza binmenizi nasip eyler. Artık heralde birtek @jajaja hocamın arabası kaldı. Oda geldikten sonra ankara buluşmasını ayarlayabiliriz. Sabırsızlıkla buluşmayı bekliyorum. Buluşma  vakti gelse de bi incelesek sizin aracınızıda. :000042-medium:
İyi dilekleriniz için teşekkürler Semih Hocam. @kimi-emd

Buluşmaya artık hazırım ben, genele uymaya çalışırım
emoji6.png
Şefik hocam bence buluşmaya hazır olmak lazım ankara grubu kalabalıklaşıyor misafirlerimiz olabilir :)

Kazasız belasız çiziksiz sürüşler diliyorum. Sizin süreci bizzat takip ettim. gerçekten uzun bir süreçti. Geminizin rotası için finship indirmiştim(takibi becerememiştim gerçi)ardındanda Allah sahibine kavuştursun diyende dua etmiştim :) )  Maşallah Allah nazardan saklasın... Benim süreç cumartesi eşimle beraber aydın lena Showroom'a girdik salı günü plaka takılıydı. Sürecim hızlıydı ama sizler gibi paket renk vb.seçme şansım olmadı. SELAMLAR...
Size de hayırlı olsun hocam [emoji847][emoji847]

Darısı arabalarını bekleyenlerin başına [emoji4]

@kimi-emd Semih hocam, hazırız ve nazırız [emoji1]

Bence bu buluşmamız daha da kalabalık olabilir [emoji4][emoji4]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Harfler sanirim; yanildim mi?By mertesref via Samsung S5
Hem harfler hem de rakamlar, harfler benimle eşimin ilk harfleri, rakamlar Ankara Antalya [emoji41][emoji41][emoji41]

Isimler diye tahmin etmistim. O halde dogru tahmin..

By mertesref via Samsung S5

Bence bi APP plaka gerek

Geri
Üst Alt