Osram Led Driving Far

@Redgti bu kadar kötülemeyin Çin malını. İyi var kötü  var .o ayrı ama bugün üretilen bi çok ürün Çin üretimi 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mufayu  var mı nerde var :D buji diyoruz gidiyorlar bosch getiriyorlar :D

@realunreal 

Aracımda kullandığım farlar ve stoplar çin malı. Hiç bir garantisi yok yapılmış bir testi yok . Nerede yolda bırakır garantisi yok. Ben kullanmadığım bir şey hakkında yorum yapmam.Arkadaş osram ile çin malını kıyaslamış kendi tecrübelerimden yola çıkarak yorumumu yaptım. Amerika yı tekrar keşfetmeye gerek yok. 

Arada yorumları okudum :)

@Redgti,@realunreal 

Evet kötülemeye gerek yok ayna sinyali kullanıyorum bir sorun yok çünkü çinden geldi (Türkiye siparişi ile burda satılan ürün değil.)

Ne yazıkki şunu üzülerek söylüyorum Çin den ülkemize getirilen çoğu ürün dandik net yani dandik bunun sebebi alim gücü ve rağbet emin olun tedarikçi firma sağlam ürün fiyat performans garanti dahil getirse deseki kardeşim 5000 tl alınmayacağını biliyor.Çin kötü ürün yapmıyor fiyatına göre mal veriyor.

Benim gözümde ülkemizde alınacak cin mali tüm far stop setleri kumar her an batma riskin var her an kazanma riskin var....

@MertHaktan 

Ne kadar ekmek o kadar köfte mevzusu.

Kendi aldığım farlar için konuşuyorum.

300 dolar.

Osram farlar yanlışım varsa düzeltin 1.500 dolardı son baktığımda.

Sen şimdi bu iki farı kıyaslamaya kalkarsan yani kusura bakma da gülerler adama...

300 dolarlık farın ben neresini öveyim ? Kötü bir fara iyi mi diyeyim ?

Bir tarafta ne olduğu belirsiz çinli bir far bir tarafta kendini dünyaya ispatlamış osram ? 

Yani sözlerim yanlış anlaşılmasın çin malı ile ilgili bir problemim yok.Kendini dünyaya ispatlamış çin'li üreticiler de var.Severek kullandığım sağlam ürünleri de var.

Fakat benim 300 dolara aldığım far muhtemelen çin de apartmandan bozma bir binanın merdiven altından gelmiştir.

Çin malı far neye göre kötü diyenler için.

- Orjinal fara göre kötü - osram a göre kötü.

Çin malı far neye göre iyi diyenler için 

- Diğer çin mallarına göre iyi. Kendi klasmanından öteye geçemez. 

Arkadaşlar, osram resmî distribütörü ile görüştüm ellerinde golf 7 uyumlu osram LED far olduğunu öğrendim, forumda bir kullanıcı daha önce uygulamıştı. Fiyat ve stok sordum, stok olduğunu ve fiyatın 9300 TL olduğunu öğrendim. Sizce bu fiyata değer mi?

Ekli dosyayı görüntüle 47454
Merhaba,

Bu fiyata ampül dahil mi? Değilse siz ne kullandınız?

Daha da önemlisi aracım 2016 Comfortline, doğrudan al-tak şeklinde çalışır mı yoksa ilave aparat vs gerekir mi? (beyin vs)

Merhaba,

Bu fiyata ampül dahil mi? Değilse siz ne kullandınız?

Daha da önemlisi aracım 2016 Comfortline, doğrudan al-tak şeklinde çalışır mı yoksa ilave aparat vs gerekir mi? (beyin vs)
Aynı soru benim de aklıma gelmişti. Diğer konuda @CemK Hocam yanıtlamıştı,

@ogzogz Bu tip orjinal led tasarlanan farlarda ampul yok hocam, farlar direk icinde entegre Led ile tasarlaniyor. O Led ampuller led olmayan halojen xenon vs tip farlara takmak için uretiliyor sadece. Aracinizda Orjinal led far varsa ampul patladi degiselim yok yani, ya far açılıp tamir edilecek ya yeni far ile degisecek :)  Ama zaten iyi tasarlanmış iyi soguyan bi farda led omru baya uzundur.

Diğer konu..

@Mobydick hocam, detayını bilmiyorum açıkçası, fakat tak çalıştır şeklinde baz aldım, şuan kendim replika çift u LED içerisinde de Photon milestone ampul ile kullanıyorum hocam

Geri
Üst Alt