Osram Led Driving Far

Led ampül takıp kullanın yıkama falan gerek yok muayeneden geçiyor…

Moderatör tarafında düzenlendi:

Led ampül takıp kullanın yıkama falan gerek yok muayeneden geçiyor…
Bu replika j led farlarda far yukseklik ayari far kumandasinin yanindan ayarlabiliyor mu ?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mustik replika olanları kastediyorsunuz sanırım, şuanda çift u takılı replika olarak

@metinkar peki LED ampul taktığımızda çift u ya göre nasıl bir farkı olur hocam?

Hocam keske yapan biri olsada orgınal çıkma j led de fıkır sahıbı olsak , maliyet ve performans bakımından 

@ilker80  yapan biri olmasına gerek yok belli herşey zaten sarı siteye parçaları yaz çıkıyor sadece malzemeleri toplama 10bin max.
Birde montajcı bulacaksın.

Yani yukarıda yazdığım mesajlardaki gibi 9,500 o fara vereceğine 10bin orjinale cevirin daha iyi yada çin malı 2600₺ çift j al dört takım…

Hocam keske yapan biri olsada orgınal çıkma j led de fıkır sahıbı olsak , maliyet ve performans bakımından 

Selamlar,
Bu farı başta Doğuş Oto'dan almak istedim ki onlar bana artık bu farlar gelecek dediler ve 14.500fiyat verdiler.Sonrasında ben de @yeniisikoto'dan istedim stokta krom vardı ben dark model bekledim 1 ay önce @zulalyol sayesnde montajını yaparak kullanmaya başladım.gayet memnunum.Uzunlar xenon kısalar led.Açıkcası gerek yok diyen çok fazla arkadaş oldu ama benim kafamda o olduğu için aldım.Aydınlatma kapasitesi beklediğimden çok daha iyi.Görüntü olarak Diğer j lerden çok daha farklı.Fotoğraflar benim araca ait.Geçen biraraya geldiğimizde çoğu arkadaşımız beğenmişti.Replika j lere göre selektör sesi daha az ama çok da önemli değil bu.

Selamlar,
Bu farı başta Doğuş Oto'dan almak istedim ki onlar bana artık bu farlar gelecek dediler ve 14.500fiyat verdiler.Sonrasında ben de @yeniisikoto'dan istedim stokta krom vardı ben dark model bekledim 1 ay önce @zulalyol sayesnde montajını yaparak kullanmaya başladım.gayet memnunum.Uzunlar xenon kısalar led.Açıkcası gerek yok diyen çok fazla arkadaş oldu ama benim kafamda o olduğu için aldım.Aydınlatma kapasitesi beklediğimden çok daha iyi.Görüntü olarak Diğer j lerden çok daha farklı.Fotoğraflar benim araca ait.Geçen biraraya geldiğimizde çoğu arkadaşımız beğenmişti.Replika j lere göre selektör sesi daha az ama çok da önemli değil bu.
Güle güle kullanın abi, ben beğenmiştim farları. 

Perde sesinin az olması daha iyi, bizimkinde herhalde çatışma çıktı diye yere yatıyor insanlar. :D

Bu arada ben orijinal çift j yi gördükten sonra replikanın gerçekten de replika olduğunu anladım. :) Akşam aydınlatmasını görmedim ama gündüz ledleri replika ile kıyaslanamayacak kadar iyi. Şekli de, ışık şiddeti de çok farklı.

Ama bu fiyatlarla replika far seçeneği hala mantıklı. Aydınlatmadan muhteşem şeyler beklemiyorsanız alınabilir.

Osramın malına lafım yok, orijinal çıkma far almaktansa bence Osram almak çok daha mantıklı.

Osram rüşdünü ispatlamış bir marka, mal sıfır, garantisi var, alan belli satan belli.  (y)

Güle güle kullanın abi, ben beğenmiştim farları. 
Perde sesinin az olması daha iyi, bizimkinde herhalde çatışma çıktı diye yere yatıyor insanlar. [emoji3]
Bu arada ben orijinal çift j yi gördükten sonra replikanın gerçekten de replika olduğunu anladım. [emoji4] Akşam aydınlatmasını görmedim ama gündüz ledleri replika ile kıyaslanamayacak kadar iyi. Şekli de, ışık şiddeti de çok farklı.
Ama bu fiyatlarla replika far seçeneği hala mantıklı. Aydınlatmadan muhteşem şeyler beklemiyorsanız alınabilir.
Osramın malına lafım yok, orijinal çıkma far almaktansa bence Osram almak çok daha mantıklı.
Osram rüşdünü ispatlamış bir marka, mal sıfır, garantisi var, alan belli satan belli. 
Haklısın kesinlikle.Şimdi aklıma 7.5siyah girdi.sunrooflu comfort led farsız bulursam yine osram j led alacağım kesin (((:)

@mufayu hocam, araç değişikliği yaparsanız, satarken osramları sökmeniz mantıklı olmaz mı? ayrıca 7.5 siyah demişsiniz, görecelidir fakat siyah renk golfe hiç yakışmıyor sanki

@mufayu hocam, araç değişikliği yaparsanız, satarken osramları sökmeniz mantıklı olmaz mı? ayrıca 7.5 siyah demişsiniz, görecelidir fakat siyah renk golfe hiç yakışmıyor sanki
7-7.5 farları farklı hocam. 7.5 araca geçilirse ona takılır diye düşündünüz sanırım, yoksa niye sökülmesini tavsiye edesiniz.

Siyah bakımı zor bir renk ama temizken çok klas duruyor bence.

Zevk meselesi...

Acikcasi benimde kafam karisik bende yeniisik otomotivle gorustum 9300 tl den daha fazla inemeyecegini soyledi acaba dedim o paralara deger mi yoksa 7 uyumli cift j replika mi alsam onu da 3300e ampul dahil set olarak buldum hala karar veremiyorum arada 6bin tl fark var replika 360 led ile baya kullanan var acaba sorun yasar miyim diye dusunuyorum yok mu yardimci olacak kimse http://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji848.png

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Siz yanlış okumadıysam osram ile çin malı farı karşılaştırmışsınız hocam bu farlar adı üstünde  ÇİN malı kıyas yapmanız bile komik... 

Osram tabiki...

[mention=19510]mufayu[/mention] hocam, araç değişikliği yaparsanız, satarken osramları sökmeniz mantıklı olmaz mı? ayrıca 7.5 siyah demişsiniz, görecelidir fakat siyah renk golfe hiç yakışmıyor sanki
Siyah önceliğim her zaman karakızım benim o ya :)
satarken,kullanırken taktığım hiçbirşeyi çıkarmak istemiyorum(istisna multimedia) Tavsiye;aracınızı uzun süre kullanacaksanız yetkili servisin önerdiğini tercih edin bence.Sonrasında Muhattap bulamayacağım hiçbir satınalmaya girmiyorum açıkcası.Forumdaki arkadaşlarımın hepsine teşekkür ederim,inanılmaz güzel önerileri vardı inanılmaz güzel şeyler yapıyorlar ben de herkesi dinleyip kendim için doğru olan kararı verdim evet pahalı ama hiç içim yanmadı :)
Allah kazadan beladan korusun hepimizin araçlarını.

Geri
Üst Alt