Su İçsem Yariyor Spor Yapsam Yoruyor :)

@HONEY  :)  Can boğazdan gelir…

su içme yaramasın :)  

sabah öğle akşam yeşil çay…

20km yürü:) depoyu hep dolu tut:) 

ölüm var birader zayıf olmaya mı  hasretiz salla gitsin…

Zayıflayamiyorum

Su içsem yariyor spor yapsam yoruyor

Arabam da bu yüzden sanirim cok yakiyor ağır yük tasimaktan Ekli dosyayı görüntüle 46980

Honey hocam siz böylede karizmatiksiniz.Assanti barolar gibi olmadıktan sonra sorun olmaz sanıyorum.
Bilinen kurallar var hocam bilirsiniz,ekmek,pilav,makarnayı kesin ne kadar baklava yerseniz yeğin zayıflarsınız birde bol bol su için.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[mention=11839]HONEY[/mention]  [emoji4] Can boğazdan gelir…
su içme yaramasın [emoji4] 
sabah öğle akşam yeşil çay…
20km yürü
depoyu hep dolu tut:) 
ölüm var birader zayıf olmaya mı  hasretiz salla gitsin…

Ooo ustadim işte bu yaaa

Hepimiz olucez yesekde yemesekte

Honey hocam siz böylede karizmatiksiniz.Assanti barolar gibi olmadıktan sonra sorun olmaz sanıyorum.
Bilinen kurallar var hocam bilirsiniz,ekmek,pilav,makarnayı kesin ne kadar baklava yerseniz yeğin zayıflarsınız birde bol bol su için.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sagolasin hocam

Zaten eve ekmek almiyoruz pilavda yok hayatimda

Ama ayda bir makarna ozledim diye 3 tabak yiyorum

Kim diyorsa baklava sismanlatmaz yalannnn
eee ben niye kilo alıyorum

Bülent hocam troid hormonlarına baktırdın mı? Hipotroidi (troid bezlerininin az çalışması) vardır belki. Bende de bu ara kilo kaybı var. Yediklerimi azaltmadığım halde bir kilo kaybı. Doktora gideceğim belki bende hipertroidi (troid bezlerinin fazla çalışması) olabilir.

Ama bu arada baklava bırakılmaz ya. Baklava candır, hele tam kızarmamış hamur gibi beyaz kadayıf canandır :D

Bülent hocam troid hormonlarına baktırdın mı? Hipotroidi (troid bezlerininin az çalışması) vardır belki. Bende de bu ara kilo kaybı var. Yediklerimi azaltmadığım halde bir kilo kaybı. Doktora gideceğim belki bende hipertroidi (troid bezlerinin fazla çalışması) olabilir.
Ama bu arada baklava bırakılmaz ya. Baklava candır, hele tam kızarmamış hamur gibi beyaz kadayıf canandır [emoji3]
Ustadim

Su icsem yariyor espri idi

Hic baktirmadim trioidlere çünkü diyet yaparsam cok guzel kilo verebiliyorum ama koruyamıyorum

Sizde seker olabilir belki hem bol ye hemde kilo kaybedenlerde gözüküyor genelde isallah sekeriniz yoktur

@HONEY tşk ederim. sanırım Subakut troidit olabilirim. Pztsi kan tahlilinden sonra sonuç belli olur.

@HONEY iyileşince lezzetli bir baklava ile kutlama yapayım :)  hocam uzman olarak sana sorum var; iyi bir baklavanın kilosu en az kaç lira olmalıdır?

[mention=11839]HONEY[/mention] iyileşince lezzetli bir baklava ile kutlama yapayım [emoji4] hocam uzman olarak sana sorum var; iyi bir baklavanın kilosu en az kaç lira olmalıdır?
Kutlamada haber ver zevkle eslik ederim

Uzman mi
zor soru

Ben yiyiciyim hocam fiyatlar doviz kuru gibi yukseliyor 2 hafta once güllüoglu fistikli durum aldim 194 tl idi ucuk fiyatlar

Bence herseyin maaliyeti artsada bu rakkamlar cok sacma

Geri
Üst Alt