Sevgililer gününe özel :)

Foto arkadaştan geldi.. Parayı yatırdık.. yarın teslim alıyorum aracı.

Tekrar hayırlı olsun, ateş ediyor dedikleri bu olsa gerek, maşallah.

Şu trafik sigortası olayı iyice can sıktı ama ne yazık ki alıştırdılar, geçen yıl 190 a yaptırdığım sigorta bu sene 570 ti, kasko çok uygun çıkmış ama.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu arada güneş sigortadan trafik 809 tl kasko da indirimli 967 tl teklif aldık.. nasıl sizce ?
Fiyatlar bir çok etkene göre değişir.

Daha önceden bir hasarsızlık indiriminiz yoksa yani ilk kez poliçe yaptırıyorsanız fiyatlar fena değil..

Bana TC numaranızı yazarsanız, en azından verilen KASKO teklifini inceleyebilirim..

Teşekkür ederim arkadaşlar..

Kasko'da %30 indirimim vardı o yüzden teklif iyi.Trafik için de araştırma yapıyorum bakalım..

Bu arada araca plakalık takmışlar ki bana sorulmadan neden böyle yaptılar anlamadım.. plakalık kullanmıyordum ben boşu boşuna deldiler tamponu :)  

@EmrahHocam aracınız hayırlı olsun her araca kırmızı renk yakışmaz ama cam tavan zenonlarla on numara beş yıldız bi araç olmuş maşallah diyeyim. Allah nazarlardan sakınsın.

Okurken heyecanınızı hissettim. 
Hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Bu arada Trabzon Bahadırlar mı burası 

Teşekkür ederim arkadaşlar.Allah hepimize kazasız,belasız kullanmayı nasip etsin inşallah.

Fotoğrafın çekildiği yer Trabzon Bahadır. 

Emrah Kardeşim  HAyırlı Olsun Tekrardan; Gün içinde whatsapp grubundan yazıştınız ama dahil olamadım ben Benim Ufaklık yine rahatsızlandı 4-5 saattir Hastanelerdeydik.  Maşallah Araç Jilet gibi :)  artık bolca resim çekeriz bizim Golf Kardeşleriyle. Trabzon Golftutkunları olarak bir Kırmızı aracımız eksikti o rengide tamamladık çok şükür :)  Allah kazasız belasız ve cezasız  Güzel günlerde binmeyi nasip etsin Kardeşime :) :) :)   

Emrah Kardeşim  HAyırlı Olsun Tekrardan; Gün içinde whatsapp grubundan yazıştınız ama dahil olamadım ben Benim Ufaklık yine rahatsızlandı 4-5 saattir Hastanelerdeydik.  Maşallah Araç Jilet gibi :)  artık bolca resim çekeriz bizim Golf Kardeşleriyle. Trabzon Golftutkunları olarak bir Kırmızı aracımız eksikti o rengide tamamladık çok şükür :)  Allah kazasız belasız ve cezasız  Güzel günlerde binmeyi nasip etsin Kardeşime :) :) :)   
Teşekkür ederim abi..ufaklık için de geçmiş olsun.. bu tutkuya bulaşmamda  ki Ender insanlardan birisin :)  iyi ki sizleri tanımışım diyorum.. evet grubumuz da bir tek kırmızı aracımız eksikti o da tamamlandı çok şükür :)

@emrah

Hocam hayirli ugurlu olsun,

Kazasiz belasiz güzel gunlerde kullan insaallah

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt