Sevgililer gününe özel :)

Hayırlı olsun Emrah Hocam, kazasız belasız yolculuklar. ben bu inişleri göremeyeceğim, belki bu hafta sonu gelir diye ümit etmiştim ama, hala gümrük işlemlerindeymiş. Pazartesi ya da salı araç geleceğinden ben bu anı göremeyeceğim. :(

@Emrah

Sent from my iPad using Tapatalk

@Emrah hocam hayırlı olsun kazasız belasız binersiniz inşallah.

Tornado Kırmızısı+18'' Durban Jant+Panaromik Açılır Cam Tavan çok iyi bi kombinasyon olmuş bu renk bi harika 
Teşekkür ederim hocam.

@Emrah hocam hayırlı, uğurlu olsun. Kazasız belasız sürüşler inşallah.

Yarın itibariyle aracınızı teslim alana kadarki süreci, özellikle pazarlık sürecini detaylı olarak aktarırsanız çok seviniriz. Aracın liste anahtar teslim fiyatı neydi, pazarlık sonucu ne oldu, ST fiyatı indirmemek için ne gibi gerekçeler gösterdi, ne kadarlık bir isk. uygulandı? Araçlarını bekleyenlere çok yararlı bir tecrübe kazandırmış, ışık tutmuş, bu konudaki bilgilerimizi güncellemiş olursunuz.

Şimdiden teşekkürler, tekrar hayırlısı olsun...
Teşekkür ederim hocam.Detayları birazdan paylaşacağım.

Hayırlı olsun Emrah Hocam, kazasız belasız yolculuklar. ben bu inişleri göremeyeceğim, belki bu hafta sonu gelir diye ümit etmiştim ama, hala gümrük işlemlerindeymiş. Pazartesi ya da salı araç geleceğinden ben bu anı göremeyeceğim. :(

@Emrah

Sent from my iPad using Tapatalk
Teşekkür ederim hocam.Benim ki de çok büyük bir tesadüf oldu diyebilirim.. yarım saat sonra orada olsaydım o anı göremeyecektim.. ilk kez de böyle bir olaya denk geldiğim için gerçekten çok heyecanlandım :)

Anahtar teslim fiyatımız 78.570,90

%4 indirim uygulandı ve fiyat 75.500'e düştü.Her ne kadar düz olsun 75 bin olsun dediysem de sonuç vermedi.. ben de fazla ısrar etmedim.

St'ye nedense güveniyorum.. bu ondan aldığım 2.araç olacak.. 

Yalnız dikkatimi çeken bir şey oldu.. 15 Ocak'da aldığım teklif 78.369,90'dı.2016 liste fiyatı üzerinden teklif almıştım.

Şu an ise arada 200 tl'lik bir fark var..İki listeyi de karşılaştırdığım da bu farkın sürüş konfor paketinden kaynaklandığını gördüm.. geçen ay ön-arka park sensörleri için fiyattan 870 tl düşürülmüşken bu ay 850 tl düşürülmüş.Opsiyon listesinde geçen ay sürüş konfor paketi 882,53 tl gözükürken şu an 980 tl olmuş.buna bağlı olarak ötv-kdv'de de 80 tl'lik bir artış olduğundan toplam da 200 tl'lik bir fiyat farkı çıktı.. bu durumu pazartesi st'ye soracağım.

Her ne kadar st'ye güveniyorum desem de bu araçtan 450 tl falan bir kar elde ediyoruz demesi bana pek mantıklı gelmedi.. bilmiyorum sizler ne düşünürsünüz ? 

Araç teklifi ekran görüntüsünü paylaşıyorum.. bu işlerden daha iyi anlayan arkadaşlar bir değerlendirme yapabilirse sevinirim..,

xxxxxxxxxxx.jpg.5e3adc475e1eee6bbde39deefc36aea5.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Liste çok net değil yakınlasınca okunmuyor biraz daha ışık lı ortamda çekermisiniz?

Sent from my D6503 using Tapatalk

Liste çok net değil yakınlasınca okunmuyor biraz daha ışık lı ortamda çekermisiniz?

Hocam fotoğrafı yeni bir sekmede açabilirsiniz ya da üstünde tıklayıp tam boyut derseniz net bir şekilde görebilirsiniz.Yeni farkettim telefondan giriyorsunuz sanırım..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam fotoğrafı yeni bir sekmede açabilirsiniz ya da üstünde tıklayıp tam boyut derseniz net bir şekilde görebilirsiniz.
Yaklaşınca bozuluyor :) dediğiniz gibi yapıyorum

Pazartesi salı bende masaya oturan kişi olacağım bu liste önemli benim için :)

Birde ankarada şu an hangi plaka grubu veriliyor

Birde arkadaşlar ben yaşlarınızı bilmiyorum siz genelde hocam diyorsunuz ama ben pek kullanmıyorum yani hoşuma gitmiyor ondandır cümlelerim hitapsız başlıyor yanlış anlaşılma olmasın sakın

@mustafam33 hocam :)  umarım liste sizin için yararlı olur.. Ankara'da ki plaka grubu için arkadaşlar yardımcı olur sanırım.

@mustafam33 hocam [emoji4] umarım liste sizin için yararlı olur.. Ankara'da ki plaka grubu için arkadaşlar yardımcı olur sanırım.
Teşekkür ederim bir fb plaka faciası yaşamak istemem (2 sene önce. Babama tiguen aldık plaka sırada ne varsa dedik ailecek Beşiktaşk herkez) babam ogundür ısınamadı her bakışında satıcam seni diyor plaka önemli benim için

Birde arkadaşlar ben yaşlarınızı bilmiyorum siz genelde hocam diyorsunuz ama ben pek kullanmıyorum yani hoşuma gitmiyor ondandır cümlelerim hitapsız başlıyor yanlış anlaşılma olmasın sakın

mustafa hocam ankara şu an rezalet. 06 xxx xxx moduna geçildi. etrafta bol bol 06 aac 156, 06 aad 453 falan var. ben şahsen 3-3 kombinasyonundan nefret ediyorum. plaka tahsis sayfasından kendinize 2-4 ya da 3-2 ayırtın bence

http://www.ankara.pol.tr/sayfalar/plaka_tahsis.aspx

mustafa hocam ankara şu an rezalet. 06 xxx xxx moduna geçildi. etrafta bol bol 06 aac 156, 06 aad 453 falan var. ben şahsen 3-3 kombinasyonundan nefret ediyorum. plaka tahsis sayfasından kendinize 2-4 ya da 3-2 ayırtın bencehttp://www.ankara.pol.tr/sayfalar/plaka_tahsis.aspx
Sayfa çalışmıyor bjk plaka için 2 bin verebilirim :) aile ? isim kombinasyonu mey. Yem mye, eym, tercih sebebim olacak yanlız ayırınca kendiniz koşturuyorsunuz demi plaka için emniyette öyle hatırlıyorum

Sayfa çalışmıyor bjk plaka için 2 bin verebilirim :) aile ? isim kombinasyonu mey. Yem mye, eym, tercih sebebim olacak yanlız ayırınca kendiniz koşturuyorsunuz demi plaka için emniyette öyle hatırlıyorum

hocam şu an güncellenme var. 24 saat öncesinde ayırtmanız yeter. siz olayın şu kısmına dahilsiniz;

eğer internetten ayırtabilirseniz gidip ayırttığınız plakayı onaylatıyorsunuz proforma fatura ile, bu yaklaşık 1 saatinizi almaz

yok ben oradan ayırtıcam derseniz, emniyette bi yer var internette olan plakaların olmadığı, ayrı bir listede sergilenen. bu kısım "bağış" dediğimiz bir ücrete tabi. o listeden seçip müdürün yanına gidiyorsunuz. abicim şu kadar yatır diyor. yatırıp plakayı kendinize tahsis ediyorsunuz.

bu bahsettiğim 2 ayrı işlemden sonra o minik kaşeli kağıdı bayinize teslim ediyorsunuz, geri kalan plaka basımı, tescil işlemlerini yine onlar hallediyor.

hocam şu an güncellenme var. 24 saat öncesinde ayırtmanız yeter. siz olayın şu kısmına dahilsiniz;eğer internetten ayırtabilirseniz gidip ayırttığınız plakayı onaylatıyorsunuz proforma fatura ile, bu yaklaşık 1 saatinizi almaz

yok ben oradan ayırtıcam derseniz, emniyette bi yer var internette olan plakaların olmadığı, ayrı bir listede sergilenen. bu kısım "bağış" dediğimiz bir ücrete tabi. o listeden seçip müdürün yanına gidiyorsunuz. abicim şu kadar yatır diyor. yatırıp plakayı kendinize tahsis ediyorsunuz.

bu bahsettiğim 2 ayrı işlemden sonra o minik kaşeli kağıdı bayinize teslim ediyorsunuz, geri kalan plaka basımı, tescil işlemlerini yine onlar hallediyor.
Yeni bir bilgi daha ;) peki o emniyette bağışla alınan plakalar hangi harf gurubu olur sence

Geri
Üst Alt