Sevgililer gününe özel :)

Yeni bir bilgi daha ;) peki o emniyette bağışla alınan plakalar hangi harf gurubu olur sence

Sent from my D6503 using Tapatalk
ben bi örnek vereyim;

06 gs xxxx vardı 2000 TL istedi, bi tane çocuğun adı ersin'di. 06 ers xx istedi git 1500 TL yatır dedi, abi yapma öğrenciyim falan derken 1200'e anlaştılar. 

belirli bi harf grubu yok, her gün güncelleniyor o liste.

tek 06 m xxxx bile vardı mesela ben en kötü onu alacaktım. size de uyar :)

Çok iyiymiş ? bir bakarım artık teşekkür ederim tekrar tekrar

Sent from my D6503 using Tapatalk

@silvershadow hocam fiyat teklifinde ki durumu değerlendirebilir misiniz ? bir ay önce ki fiyat ile şu an ki fiyat arasında sürüş konfor paketi yüzünden 200 tl fazladan bir hesap neden çıkmış olabilir ? Listeyi genel haliyle yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

@silvershadow hocam fiyat teklifinde ki durumu değerlendirebilir misiniz ? bir ay önce ki fiyat ile şu an ki fiyat arasında sürüş konfor paketi yüzünden 200 tl fazladan bir hesap neden çıkmış olabilir ? Listeyi genel haliyle yorumlayabilirseniz çok sevinirim.
Teklif formunu alabilir miyim?

ST ismi gözükmesi sorun yaratır mı hocam ? isterseniz özelden paylaşayım.

Değerli Hocam;

Sorun olmaz isminin gözükmesi. Ne gizli saklı bir iş yapılıyor ne de sırlar ifşa ediliyor. O yüzden sorun olmaz HOcam :)

İlk teklif: 78.370

Son teklif: 78.570

Fark: 200 tl 

Dikkatimi çeken size verilen teklif formunda:

sürüş konfor paketi fiyatından: 1.510 TL

ön arka park sensörleri düşülmüş : 1.488 TL

Fark: 22

olarak olarak yer almış

Son teklifte ise :

sürüş konfor paketi fiyatından : 1.676 TL 

ön arka park sensörleri düşülmüş : 1.454 TL

Fark: 222

İlk ve son arasındaki fark: 222-22= 200 TL olur 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun, keyifle binin..

Sent from my iPad using Tapatalk

Değerli Hocam;

Sorun olmaz isminin gözükmesi. Ne gizli saklı bir iş yapılıyor ne de sırlar ifşa ediliyor. O yüzden sorun olmaz HOcam :)

İlk teklif: 78.370

Son teklif: 78.570

Fark: 200 tl 

Dikkatimi çeken size verilen teklif formunda:

sürüş konfor paketi fiyatından: 1.510 TL

ön arka park sensörleri düşülmüş : 1.488 TL

Fark: 22

olarak olarak yer almış

Son teklifte ise :

sürüş konfor paketi fiyatından : 1.676 TL 

ön arka park sensörleri düşülmüş : 1.454 TL

Fark: 222

İlk ve son arasındaki fark: 222-22= 200 TL olur 
Evet hocam benim yapmış olduğum tespit de bu yöndeydi.. sürüş konfor paketi bir ay önce ki aldığım fiyata göre 200 tl'lik bir artış gösterdi..

Bunun dışında indirimi nasıl buldunuz ? 

Foto arkadaştan geldi.. 

Parayı yatırdık.. yarın teslim alıyorum aracı.

IMG-20160215-WA0006.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu arada güneş sigortadan trafik 809 tl kasko da indirimli 967 tl teklif aldık.. nasıl sizce ?

@Emrah Trafik malum hepimizde coştu bu sene kaskonun fiyatı normal geldi bana umarım kaskoluk veya sigortalık bi işiniz olmaz kazasız belasız binersiniz :)

Bu arada güneş sigortadan trafik 809 tl kasko da indirimli 967 tl teklif aldık.. nasıl sizce ?
trafik sigortası bana 700 TL çıkmıştı hocam. sanırım kişiye ve ikamete göre değişiyor bunlar o yüzden fiyatlar iyi

Geri
Üst Alt