Y.Dışı Parça Alımı Site Önerisi (Audi)

ycetin

Katılımcı Üye

İsim
Yasin Çetin
Arkadaşlar Selamlar,

Aracım için aylardır “8V0953512M4PK” kodlu parçayı arıyorum. Türkiye’de parçacıda veya sahibinden/letgo gibi sitelerde ikinci el olarak bulamadım.

Site önerisi olan arkadaşlarım yardımcı olabilirler mi? Tşkler.

@ycetin attica google yazdinmi hollanda almanya gibi ulkelerdeki cikmacilarda da var diye gosteriyor

@Meteizmir ya evet yazdım ama bazıları türkiye’ye göndermiyor maalesef. Ebay’da bende gördüm ama 54eur zaten yetkili servideki fiyatı ile kafa kafa geliyor maalesef.

Allegro.pl 'ye bakabilirsiniz hocam. Çok aranan bir parça olmadığı için yurtdışı sitelerde servis fiyatına yakın gelecektir muhtemelen.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu direksiyon alt kaplaması. Anahtarsız giriş olsa aracınız elimde vardı. Servisten 400 tl bandında alınabilir. Yurt dışı pek ucuza gelmez kargo sadece 25 euro tutar. Birde gümrük vergisi çıkar. 

@İlker34 evet hocam anahtarsız giriş olanı 2.el olarak oldukça fazla var. Serviste aradığım parçanın fiyatı 700 tl bulamazsam mecbur servisten alıcam artık.

@İlker34 evet hocam anahtarsız giriş olanı 2.el olarak oldukça fazla var. Serviste aradığım parçanın fiyatı 700 tl bulamazsam mecbur servisten alıcam artık.
İyi zam yemiş. Hocam bunu bulmak için çıkmacıları gezmek lazım. Standart parça olduğu için kolay bulunur. Ama yurt dışından alayım derseniz zaten kargo gümrük 700 tl yi bulur. Bir de görmeden aldığınız için süprizlerle karşılaşma ihtimaliniz var.

Geri
Üst Alt