golf 7.5 , dynaudio ses sitemine geçiş için uyumlu üniteler hakkında

@barracuda tavsiyem herikisinide  mib 2  yi dynaudisuz  ve dynaoudio lu dinlemen arasinda cok asiri büyük bir fark yok bence 

tabii eger bagajdaki teker ici bas sistemsiz ise

gecen gün forumdan bir arkadas aracini sattigindan fender bas falan satiyordu onunla bir konus istersen  önce o baya tecrübeli bildigim

böylede yapabilirsin  a sutunundaki ve arka kapi iclerindeki tweetleri degistirerek

bagas teker ici basi sana kalmis yaparsin yapmazsin sen bilen   :)

58269.jpg

@barracuda aracin komfortline oldugundan birde kablo seti falanda lazim olucak ali exprese dynaudio yaz  orda bulursun fiyatlari abim

Tek almakla bitmiyor. Bu sistemi aktive etmek de zor. Onu yapabilecek birini bulduktan sonra bu ise girişin derim. 

@barracuda ses sistemi için subigarage. Veya Berk hifi ile görüştünüz mü? 1500 EUR civarı 1 ay önce ben görüştüğümde 7.5 kasa için fiyat vermişti.

@Meteizmir   saolasın kardeş ,bakıcam bakalım , mantığımı aşarsa girmem hiç . ama normal ses sistemine hafiften girsem yine 2500 eurları buluyor 
Hocam şimdiden kolay gelsin. Dynaudio için çok bir beklenti içinde olmayın derim. 4 hoparlör ve bir sub. 400 w toplamda. Ve arabanın içinde sökülmeyen yer kalmayacak. Tabi karar sizin ama ben olsam o topa girmem 😀😀

En kritik kisim kapi trimlerinin sokulmesi onun disinda sokulenleri dert etmemek lazim😁 bu isin ustadi @Vanery hocamdir. Kendisi daha onceden bu uygulamayi yapmis. Forumda konusu mevcuttu. Fikir olmasi açısından inceleyebilirsiniz.

Bu sistemi bende yapmak istiyorum. Fakat fiyatına ve ugrasina degmeyecek bir retrofit olacagi belli.

En kritik kisim kapi trimlerinin sokulmesi onun disinda sokulenleri dert etmemek lazim😁 bu isin ustadi @Vanery hocamdir. Kendisi daha onceden bu uygulamayi yapmis. Forumda konusu mevcuttu. Fikir olmasi açısından inceleyebilirsiniz.

Bu sistemi bende yapmak istiyorum. Fakat fiyatına ve ugrasina degmeyecek bir retrofit olacagi belli.
sökülme işi düzgün ellerde yapıldığı sürece sorun değil. zaten alışığım , tüm araçlarım söküldü bu güne kadar , hatta bi kaçının sistemini kendim yaptım komple. 

fiyatına deymeyeceği konusunda kesinlikle haklısınız ,  aklıma takılan  bir diğer konuda aracı satarken üzerinde  değersiz olarak gidecek olması  , paradan geçtim okadar emek boşa gidecek.

Geri
Üst Alt