golf 7.5 , dynaudio ses sitemine geçiş için uyumlu üniteler hakkında

barracuda

Üye
Dynaudio ses sitemine geçmeyi planlıyorum, aracım comfortline ve üzerinde çinli ünitem var.Bunu satıp   dynaudio  ses sistemine uyumlu ekran ve torpidodaki üniteden almak istiyorum .

acaba hangi üniteler uyum sağlar  bilen var mı? ilan varsa direk yönlendirebilirsiniz de

Dyanudio multimedyanıza MOST çıkışı ile bağlanıyor. MOST çıkışı olan tüm cihazlar bunu destekler. Burada dikkat etmeniz gereken MIB1 ünite alırsanız MIB1 amfi (5G kodlu), MIB2 alacaksanız MIB2 amfi almanız gerekiyor (5Q kodlu). 

MIB2'lerde 3Q0035840C kodlu ürünler destekliyor mesela. Ayrıca 3G kodlu ve 5NA kodlu Discover Pro üniteleri de destekliyor. Ayrıca 3Q0 035 874B kodlu Discover Media ürünleri de destekler. 

MIB1 zaten bu saatten sonra almayacağınızı düşündüğüm için kodlarını vermiyorum. 

Üstte belirttiğim ürünlerden daha farklı ürünler de olabilir. MOST çıkışı elzem. 

Bende araştırıyorum fakat hem maliyetli hem de meşakkatli bir is bastan soyleyeyim. 

Dyanudio multimedyanıza MOST çıkışı ile bağlanıyor. MOST çıkışı olan tüm cihazlar bunu destekler. Burada dikkat etmeniz gereken MIB1 ünite alırsanız MIB1 amfi (5G kodlu), MIB2 alacaksanız MIB2 amfi almanız gerekiyor (5Q kodlu). 

MIB2'lerde 3Q0035840C kodlu ürünler destekliyor mesela. Ayrıca 3G kodlu ve 5NA kodlu Discover Pro üniteleri de destekliyor. Ayrıca 3Q0 035 874B kodlu Discover Media ürünleri de destekler. 

MIB1 zaten bu saatten sonra almayacağınızı düşündüğüm için kodlarını vermiyorum. 

Üstte belirttiğim ürünlerden daha farklı ürünler de olabilir. MOST çıkışı elzem. 
ayrıntılı cevap için çok teşekkürler

@Meteizmir   saolasın kardeş ,bakıcam bakalım , mantığımı aşarsa girmem hiç . ama normal ses sistemine hafiften girsem yine 2500 eurları buluyor 

Moderatör tarafında düzenlendi:
aslında sadece ünite olsa güzel olacakta .. bide ekran almak  fazla geliyor

Sizde MIB1 mi var? Şu an aktif kullandığınız ünite nedir?

@barracuda benim fikrim;

zaten discover pro mib 2 ana ünite ve display takarsan dynaudioya gerek kalmayabilir.am zevk ve kulak meselesi,

simdi sendeki ürünle mib 2 arasinda ki fark dünyalar kadar

sendeki android system sanirim önce aracinda sadece mib 2 olan birinin aracina binip bir ses duyumu yap yetmezse ileride dynaudio yu da yaparsin ama temel icin mib 1 veya 2 zaten sart  ikisine birden hemen girme derim ama sen bilen  abim

:)  eger illa yapcam diyosan  forumdaki arkadaslar ellerinden geleni yaparlar zaten

@barracuda benim fikrim;

zaten discover pro mib 2 ana ünite ve display takarsan dynaudioya gerek kalmayabilir.am zevk ve kulak meselesi,

simdi sendeki ürünle mib 2 arasinda ki fark dünyalar kadar

sendeki android system sanirim önce aracinda sadece mib 2 olan birinin aracina binip bir ses duyumu yap yetmezse ileride dynaudio yu da yaparsin ama temel icin mib 1 veya 2 zaten sart  ikisine birden hemen girme derim ama sen bilen  abim

:)  eger illa yapcam diyosan  forumdaki arkadaslar ellerinden geleni yaparlar zaten
O değilde bi tanıdıkta dynaudio lu golf bulup dinlesem güzel olacak. Önce dinlediklerimde kurcalamadan dinledim ,tam kapasitesini duymam lazım.  belki direk kafamdaki aftermarket  sistemi yaparım ..

Geri
Üst Alt