Makina Gergin :)

güle güle kullanın hocam, maaşallah...

bize composition media'nın seri  no'sunu ve app connect olup olmadığını söyleyebilir misiniz?

@bravo32Hayırlı olsun güle güle kullanın Allah kazadan beladan korusun maşallah aracınıza 

güle güle kullanın hocam, maaşallah...bize composition media'nın seri  no'sunu ve app connect olup olmadığını söyleyebilir misiniz?
Gule gule kullan. Ana menu> ayarlar> cihaz bilgisi appconnect icin ozellikle parca, donanim ve yazilim kodlari onemli bilgiler suan yuruttugumuz arastirma icin.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk gelen 2016 aracımız mı oluyor bu şimdi ? :)

Hayırlı olsun.Allah kazasız,belasız kullanmayı nasip eder inşallah.

@bravo32 Hayırlı olsun, kazasız, belasız kullanmanızı dilerim.
Keyifli sürüşler.  :)  

Öncelikle herkese teşekkür ederim güzel dilekleri için, darısı bekleyenlere..

@silvershadow hocam çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Lastikçiye girdim ve tümüne 32 basalım dedim, ve dikkat etmedim mağaza çıkışı lastik havalarının kaç bar olduğuna malesef. Vtec ten Golf e geçiş yaptığım için beni en çok mesteden özelliklerin başında yalıtım geliyor oldukça sessiz, turbolu aracın ataklığı, ergo nun konforu, xenon keyfi gibi özellikler ilk etapta ilgili çeken özellikleri oldu. Eminim kullandıkça yeni tecrübelerim olacaktır ve burada paylaşacağım.

Teslim alırken bir elimde telefonum ve telefonumda da sizin sıfır araç alacaklar için tavsiyeler isimli başlığınız açıktı :)  

Cahilliğimi maruz görün ama app. connect ile ilgili hiçbir bilgim yok, sevgili st de tanıtımı yapmadı. Akşam eve gidince buna bakacağım muhakkak.

@HaK hocam beklemek en zoru gibi geliyor bana, aşağı yukarı 2 ay bekledim ama sanki yıl oldu :D  olsun, beklenen gün gelecekse çekile çile kutsaldır.

Ergoactive koltuklar tek kelime ile nefis! Araç beyaz ve koltukların ergo olması muazzam bir görüntü yaratıyor. Oturduğunuzda yanları sizi kavrıyor ve buda virajlarda sizi tutmasını sağlıyor. Bel desteği elektrikli diğer oynar kısımlar manuel hareket ediyor. Masaj belki kuluçlara işlemiyor a8 deki gibi :)  ama bana sorarsanız çok tatlı, sizi kavrayan koıltuğun belinize ve sırtınıza uyguladığı masaj bana gayet yeterli geldi. Ve ısıtma, ön iki koltukta 3 kademeli ısıtma mevcut koltuk ve bel kısmında. Onlarda gayet başarılı. Ve bence golfün olmazsa olmaz opsiyonu ergo diyorum. Aracı almadan önce deri kısımlar yumuşak ve narin geliyordu fotoğraflardan, ama gördüm ki gayet kaliteli sıkı bir deriye sahip yan kısımlar. 

Eski bir vtec kullanıcısı olarak yol tutuş hakkında yorum yapabilmek için 600 km lik tecrübem malesef yeterli gelmedi hocam. Bana sorarsanız aracın viraj kabiliyetini, hafif agresif sürerek ölçmek makuldür ama malum rodaj sürecindeyim bir süreliğine. 

Yakıt ile ilgili 600 km lik yolda maksimum yarım saat şehir içi geçişim olmuştur, evime geldiğimde ortalama yakıt 6.4 lt idi. Benim gibi daha önce ki araçlarınız atmosferik ise turbolu araca geçiş adeta devrim :)  yani çekiş gücü oldukça tatmin edici ve kokpit, aaaah ah :)  kokpit için boeing 737 benzetmesi yapabilirim. BU akşam bir görsel ile bunu destekleyeceğim.

App conn. ile ilgili de tam olarak bilgilenince onuda yazacağım hemen.

Lastikler Hankook geldi (2015 aralık)

@EMRAH ATTS hocam ses ıslığı andırıyor, yani mesela renolarda turbo sesi tıslama ile geliyor çokta güzel bir ses, ama bu duyduğum biraz rahatsız edici geldi bana. motor czc kodlu aracımda. Bakalım servis ne diyecek.

@yusuf hocam bu akşam aynen deniyorum bunu. 

@magic bir şekilde bunu bu akşam öğrenip yazacağım hocam. Ben menüde göremedim app ile ilgili birşey ama.

@ansolak sanırım verdiğiniz yol ile check edeceğim app. conn. durumunu, teşekkür ederim hocam.

@Emrah hocam 2016 nın siftahı oldu, sıra sizde artık.

@erkan18135 hocam, mazda aynen dediğiniz gibi yere oldukça yakın, ama 93 model olmasına rağmen 4 cam otomatik, klimalı, hidrolik direksiyonlu bombastik bir arabaydı :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle herkese teşekkür ederim güzel dilekleri için, darısı bekleyenlere..

@silvershadow hocam çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Lastikçiye girdim ve tümüne 32 basalım dedim, ve dikkat etmedim mağaza çıkışı lastik havalarının kaç bar olduğuna malesef. Vtec ten Golf e geçiş yaptığım için beni en çok mesteden özelliklerin başında yalıtım geliyor oldukça sessiz, turbolu aracın ataklığı, ergo nun konforu, xenon keyfi gibi özellikler ilk etapta ilgili çeken özellikleri oldu. Eminim kullandıkça yeni tecrübelerim olacaktır ve burada paylaşacağım.

Teslim alırken bir elimde telefonum ve telefonumda da sizin sıfır araç alacaklar için tavsiyeler isimli başlığınız açıktı :)  

Cahilliğimi maruz görün ama app. connect ile ilgili hiçbir bilgim yok, sevgili st de tanıtımı yapmadı. Akşam eve gidince buna bakacağım muhakkak.

@HaK hocam beklemek en zoru gibi geliyor bana, aşağı yukarı 2 ay bekledim ama sanki yıl oldu :D  olsun, beklenen gün gelecekse çekile çile kutsaldır.

Ergoactive koltuklar tek kelime ile nefis! Araç beyaz ve koltukların ergo olması muazzam bir görüntü yaratıyor. Oturduğunuzda yanları sizi kavrıyor ve buda virajlarda sizi tutmasını sağlıyor. Bel desteği elektrikli diğer oynar kısımlar manuel hareket ediyor. Masaj belki kuluçlara işlemiyor a8 deki gibi :)  ama bana sorarsanız çok tatlı, sizi kavrayan koıltuğun belinize ve sırtınıza uyguladığı masaj bana gayet yeterli geldi. Ve ısıtma, ön iki koltukta 3 kademeli ısıtma mevcut koltuk ve bel kısmında. Onlarda gayet başarılı. Ve bence golfün olmazsa olmaz opsiyonu ergo diyorum. Aracı almadan önce deri kısımlar yumuşak ve narin geliyordu fotoğraflardan, ama gördüm ki gayet kaliteli sıkı bir deriye sahip yan kısımlar. 

Eski bir vtec kullanıcısı olarak yol tutuş hakkında yorum yapabilmek için 600 km lik tecrübem malesef yeterli gelmedi hocam. Bana sorarsanız aracın viraj kabiliyetini, hafif agresif sürerek ölçmek makuldür ama malum rodaj sürecindeyim bir süreliğine. 

Yakıt ile ilgili 600 km lik yolda maksimum yarım saat şehir içi geçişim olmuştur, evime geldiğimde ortalama yakıt 6.4 lt idi. Benim gibi daha önce ki araçlarınız atmosferik ise turbolu araca geçiş adeta devrim :)  yani çekiş gücü oldukça tatmin edici ve kokpit, aaaah ah :)  kokpit için boeing 737 benzetmesi yapabilirim. BU akşam bir görsel ile bunu destekleyeceğim.

App conn. ile ilgili de tam olarak bilgilenince onuda yazacağım hemen.

Lastikler Hankook geldi (2015 aralık)

@EMRAH ATTS hocam ses ıslığı andırıyor, yani mesela renolarda turbo sesi tıslama ile geliyor çokta güzel bir ses, ama bu duyduğum biraz rahatsız edici geldi bana. motor czc kodlu aracımda. Bakalım servis ne diyecek.

@yusuf hocam bu akşam aynen deniyorum bunu. 

@magic bir şekilde bunu bu akşam öğrenip yazacağım hocam. Ben menüde göremedim app ile ilgili birşey ama.

@ansolak sanırım verdiğiniz yol ile check edeceğim app. conn. durumunu, teşekkür ederim hocam.

@Emrah hocam 2016 nın siftahı oldu, sıra sizde artık.

@erkan18135 hocam, mazda aynen dediğiniz gibi yere oldukça yakın, ama 93 model olmasına rağmen 4 cam otomatik, klimalı, hidrolik direksiyonlu bombastik bir arabaydı :)  
hocam burada ben bir foto paylaşıcam turbodaki kıskacı aynı kısma rica etsem bakabilirmisiniz sizinkide varmı fakat arac yanımda degil ben size iletimde bulunucam mutlaka

egerki nerede olduğunu biliyorsanız siz atın bakalım  aklıma takıldı bende aynı ses var turbo problemi diye bakımda belirtecektim

hayırlı olsun , iyi günlerde kullanın.

@ansolak @HaK @silvershadow @magic kontrol ettim, var ama koşullu var bu özellik.

@yusuf hocam araça boştayken devir verince aynı sesi vermedi.En net algılayabildiğim yer temiz asfarltta 4-5-6. viteslerde oldu.

@EMRAH ATTS hocam karanlık olduğu için telefonla uğraşamadım yağmurda var biraz. Siz paylaşın müsait olunca check edelim.

20160211_194903_resized.jpg

20160211_194942_resized.jpg

20160211_195210_resized.jpg

Ekli dosyalar

• 20160211_195210_resized.jpg
    20160211_195210_resized.jpg
    68.9 KB · Görüntüleme: 0
  • 20160211_194903_resized.jpg
    20160211_194903_resized.jpg
    204.2 KB · Görüntüleme: 0
  • 20160211_194942_resized.jpg
    20160211_194942_resized.jpg
    208.8 KB · Görüntüleme: 0
hayırlı olsun hocam kazasız beasız cazasız binin inşallah..

@bravo32

Hayirli ugurlu olsun kazasiz belasız guzel gunlerde kullanin insaallah

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@bravo32 hayırlı olsun hocam arabanız çok güzel özellikle u ledlerle :)  ama ön panjur çıtasını unutmayın. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Geri
Üst Alt