6,5" Composition Media APP Connect

caps lock tuşumuz basılı kalmış olabilir bi kontrol edelim :'(

çok özür dilerim çalıştığım yerde kullandığım programdan dolayı sürekli büyük harf kullandığım için dalgınlığıma geldi. s=s20
normalde sessizce düzeltirdim de kendi bilgisayarımda değilim.

hiç önemli değil :)

hocam koca siyeti nasil cevireyim :)  sayfa linki yokmu ? 
hocam açıkçası o site amerika zaten. 1.8 SE, SEL falan var. appconnect şunda standart, bunda yok diyor.

keşke açıktan yazsalardı siteye de biz burda çözmekle uğraşmasaydık

hocam koca siyeti nasil cevireyim :)  sayfa linki yokmu ? 
sayfanın biraz aşağısında Select Your Platform var.Resmin üst kısmında See specs, vehicle availability, and phone compatibility linki var tıklarsanız sayfa link olarak aynı linki gösteriyor  :'(

HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH HOCAM. BU SİSTEM GERÇERKTEN ÇOK KULLANIŞLI VE GEÇEBİLECEK OLANLAR İÇİN BÜYÜK NİMET. BİZ DE BİZE ATILAN KAZIĞIN VERMİŞ OLDUĞU MUTLULUĞUN TADINI ÇIKARALIM.
forumda ilk sayfada ansolak isimli üye "Arkadas baglantiyi tam kuramadi cunki 
google bu hizmeti ulkemize vermiyor. Bir kac internet arastirmasi ile hallettik." demiş
forumda yazdım ama cevap gelmedi, internet arastirmasi ile hallettik dedi kısım önemli
burada netür bir işlem yapılmış onu ögrenmemiz lazım.

Çünkü servis androit ve ios unun ülkemizde bu servislerin tam olarak çalışmadığını ve kısıtlı
özellikler ile çalıştığını söylüyor, yani boşu boşuna para vermeyin biraz daha bekleyin diyor.
Ayrıyetten bu konu hakkında bir çalışma yaptıklarını kısa sürede kendilerine bilgi verileceğinide
söyledi.

forumda ilk sayfada ansolak isimli üye "Arkadas baglantiyi tam kuramadi cunki google bu hizmeti ulkemize vermiyor. Bir kac internet arastirmasi ile hallettik." demiş

forumda yazdım ama cevap gelmedi, internet arastirmasi ile hallettik dedi kısım önemli

burada netür bir işlem yapılmış onu ögrenmemiz lazım.

Çünkü servis androit ve ios unun ülkemizde bu servislerin tam olarak çalışmadığını ve kısıtlı

özellikler ile çalıştığını söylüyor, yani boşu boşuna para vermeyin biraz daha bekleyin diyor.

Ayrıyetten bu konu hakkında bir çalışma yaptıklarını kısa sürede kendilerine bilgi verileceğinide

söyledi.
Oncelikle android auto googleplay store da ulkemize kapali gozukuyor ve indirmiyor onu diger kaynaklardan indiriyoruz. Apple tarafinda ise baska bir uygulama var. Android kısmı net bir sekilde bizzat denedim cok guzel calisiyor ve siparisimi verdim. Android 5.1.0 destekli cihaziniz varsa sikinti yok.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam açıkçası o site amerika zaten. 1.8 SE, SEL falan var. appconnect şunda standart, bunda yok diyor.

keşke açıktan yazsalardı siteye de biz burda çözmekle uğraşmasaydık
doğru dedin hocam oraya dikkat etmedim direk olarak bir hışımla siteler arasında bu nedir bizde neden yoktur standartmıdır falan diye bakarken dikkatimden kaçmış. ama ciddi karnıma bi yumruk yemiş gibi hissediyorum kendimi. anlatılmaz yaşanır modundayım  X(

Servisler bu özellik için 1200TL'den kapıyı açtılar. Şimdi 900 TL'ye kadar düşmüşler. Daha 700TL'ye kadar yolu var. Adamlar tutturabildiklerine satıyorlar mahalle esnafı mantığı ile s=s15

Oncelikle android auto googleplay store da ulkemize kapali gozukuyor ve indirmiyor onu diger kaynaklardan indiriyoruz. Apple tarafinda ise baska bir uygulama var. Android kısmı net bir sekilde bizzat denedim cok guzel calisiyor ve siparisimi verdim. Android 5.1.0 destekli cihaziniz varsa sikinti yok.

Merhaba dediğiniz androit uygulamasını internette buldum ve telefonuma kurdum, ios için ne tür bir uygulam kurmamız gerekiyor.

Birde siz bu aktivasyon işlemini hangi serviste yaptınız.

Simdi 200 euro fabrika cikisi alirsaniz yani ne yapiyor 600 kusur. Bunu sonradan yedekparca olarak aldiginizda mutlaka fiyati artacaktir. Mirrorlink i sadece kaca sattilar 700 kusur zamaninda. Ben o yuzden o fiyatlara dusecegini zannetmiyorum. Yurt disinda da bu isin bir fiyati var ve Bayiler arasi 80-90 euro ya kadar oynuyor. Olacak arkadaslar böyle farklar siz keyfini sürün. Doğuş pahali satiyor diyordum ama fabrika cikisi madrid le yedek parca madridi dusunun maliyetini. Bu is böyle gulu seven dikenine katlanir.

Merhaba dediğiniz androit uygulamasını internette buldum ve telefonuma kurdum, ios için ne tür bir uygulam kurmamız gerekiyor.Birde siz bu aktivasyon işlemini hangi serviste yaptınız.
Ios denemedim daha dogus otolarin hepsinde yapiyorlar. Cankaya veyahut etimesgut. Konunun basinda yaziyor tum ayrintilar zaten bastan okumanizi öneririm.

Simdi 200 euro fabrika cikisi alirsaniz yani ne yapiyor 600 kusur. Bunu sonradan yedekparca olarak aldiginizda mutlaka fiyati artacaktir. Mirrorlink i sadece kaca sattilar 700 kusur zamaninda. Ben o yuzden o fiyatlara dusecegini zannetmiyorum. Yurt disinda da bu isin bir fiyati var ve Bayiler arasi 80-90 euro ya kadar oynuyor. Olacak arkadaslar böyle farklar siz keyfini sürün. Doğuş pahali satiyor diyordum ama fabrika cikisi madrid le yedek parca madridi dusunun maliyetini. Bu is böyle gulu seven dikenine katlanir.

Merhaba dediğiniz androit uygulamasını internette buldum ve telefonuma kurdum, ios için ne tür bir uygulam kurmamız gerekiyor.

Araç hareket halinde iken google navigasyon düzgün çalışıyormu ?

İOS da denedinizmi nasıl çalışıyor,

Birde siz bu aktivasyon işlemini hangi serviste yaptınız.

Geri
Üst Alt