6,5" Composition Media APP Connect

Evet arkadaslar bugun arkadasin

Cd si ve aktivasyon kodu geldi. Serviste gelen 3 adet tek kullanimlik kod araca tanitildi.

de6093d44d394defea7c87f289d07510.jpg

Arkadas baglantiyi tam kuramadi cunki google bu hizmeti ulkemize vermiyor. Bir kac internet arastirmasi ile hallettik. Google tarafinda hersey cok guzel calisiyor. Apple tarafini deneyemedik. Voice kontrol olan araclarda direksiyondaki tus ta calismaya basliyor. Ask google tusu oluyor. Mesela Starbucks dedigini zaman en yakindakini bulup yönlendiriyor.

spotify, tune in, stitcher, google music hepsi cok guzel calisiyor.

Navigasyon zaten google navigasyon sesli yönlendirme vs onuda begendik.

Kabloyu taktiginiz gibi bağlaniyor stabil.

Acan ustaya sormasini istemistim ozellikle. Menusunde olan araclarda donanim seviyesi farkli demis.Menusunde olmayan araclarda açılamiyor malesef.

Bende yarin siparisi gecicem ins.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba,

google bu hizmeti ulkemize vermiyor. Bir kac internet arastirmasi ile hallettik. demişsiniz, burada tam olarak nasıl bir işlem yaptınız, sizmi yaptınız yoksa servismi ekstra işlem yaptı, rica etsem biraz detay verirmisiniz,

Benimde aracımda app-coonect var açtırmak istiyorum, hangi serviste kaç tl'ye işlemlerinizi yaptınız rica etsem bilgi verebilirmisiniz.

@yilmazkara1981 hocam cihazın sistem bilgilerini ve aracınızı ne zaman teslim aldığınızı paylaşabilir misiniz?

@yilmazkara1981 hocam cihazın sistem bilgilerini ve aracınızı ne zaman teslim aldığınızı paylaşabilir misiniz?
Merhaba Bilgileri paylaşıyorum,

Aracımı 2015 aralık ayında aldım, 1.4 TSI Highlime 150 PS ACT.

Cihaz Parça No: 3Q0035864A

Donanım: 820

Yazılım : 0622

App connect bulunuyor.

App connect bulunuyor.
Hahaaahaha işler gittikçe karışıyor :)  demekki ACT olanlarda da 64A serisi var. Hadi buyrun buradan yakın :)

App connect bulunuyor.
Hocam biz daha 2 farklı donanımı çözememiştik, sizinki ile toptan çorba oldu :D  @maniax hocam birazdan kombinasyon yaparken çıldıracak Comforttu highline dı ,opsiyonlardı düzdü ,donanım versiyonuydu ,üretim tarihiydi derken olayı çözmek baya zor olacak.

SAYGILARLA

burdaki yorumlardan sonra baktim burda app icin extra option iceriginde gordum fakat ben siparisimde yapmamistim. App tam olarak nedir ? ne gibi avantajalri vardir ? @silvershadow

app.jpg

Beyler ben biraz uzaylı kaldım kusura bakmayın 64A olunca ne oluyor? işler niye karışıyor.
HOCAM ŞÖYLE Kİ APP CONNECT AÇIK OLAN VE OLMAYAN İKİ TİP PARÇA NUMARALI ARAÇ VARDI TAA Kİ SEN YAZANA KADAR. SENİN PARÇA NUMARASI BİLİNENLERDEN FARKLI GELDİĞİ İÇİN İŞLER BİRAZ DAHA KARMAŞIK OLDU.

Beyler ben biraz uzaylı kaldım kusura bakmayın 64A olunca ne oluyor? işler niye karışıyor.
hocam şu ana kadar sonu 19A olanlarda appconnect yok, 24A olanlarda var gibi bi algoritma oluşuyordu ki...

64A'ya kadar :)

ALMANYA SİTESİNDEN BAKTIĞINDA BU ÖZELLİĞE DAİR DETAYLI AÇIKLAMALAR YAPILMIŞ HANGİ ARAÇLARA UYUMLU VS. BİZİM MOTOR SİSTEMİ İLE ONLAR ARSINDA Kİ FARKLILIK VE İNGİLİZCE KITLIĞIMDAN DOLAYI ÇOK FAZLA ÇÖZEMEDİM. AMA EN AZINDAN BİZİM DOĞUŞUN SİTESİNDEKİ GİBİ KÖR CAHİL KALMIYORSUNUZ BİR ŞEYLER İFADE EDİYOR ADAMLAR.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam şu ana kadar sonu 19A olanlarda appconnect yok, 24A olanlarda var gibi bi algoritma oluşuyordu ki...

64A'ya kadar :)
Az önce maslak doğuş oto ile görüştüm ve aracım için app-connect aktivasonu yapmak istiyorum dedim 907 TL fiyat verdiler, bende teknik ekip ile görüşerek aracıma uygunluğunu kontrol ederek tekrardan bilgi verirseniz siparişi geçecem dedim bekliyoruz bakalım. hadi hayırlısı

Az önce maslak doğuş oto ile görüştüm ve aracım için app-connect aktivasonu yapmak istiyorum dedim 907 TL fiyat verdiler, bende teknik ekip ile görüşerek aracıma uygunluğunu kontrol ederek tekrardan bilgi verirseniz siparişi geçecem dedim bekliyoruz bakalım. hadi hayırlısı
HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH HOCAM. BU SİSTEM GERÇERKTEN ÇOK KULLANIŞLI VE GEÇEBİLECEK OLANLAR İÇİN BÜYÜK NİMET. BİZ DE BİZE ATILAN KAZIĞIN VERMİŞ OLDUĞU MUTLULUĞUN TADINI ÇIKARALIM.

ALMANYA SİTESİNDEN BAKTIĞINDA BU ÖZELLİĞE DAİR DETAYLI AÇIKLAMALAR YAPILMIŞ HANGİ ARAÇLARA UYUMLU VS. BİZİM MOTOR SİSTEMİ İLE ONLAR ARSINDA Kİ FARKLILIK VE İNGİLİZCE KITLIĞIMDAN DOLAYI ÇOK FAZLA ÇÖZEMEDİM. AMA EN AZINDAN BİZİM DOĞUŞUN SİTESİNDEKİ GİBİ KÖR CAHİL KALMIYORSUNUZ BİR ŞEYLER İFADE EDİYOR ADAMLAR.
linki verin ben cevireyim

Geri
Üst Alt