6,5" Composition Media APP Connect

Ender elektronik fiyatı 500TL den 900 TL ye çıkarmış. Bu durumda 400TL daha verip, lisans satın almak daha mantıklı geliyor. En azından güncelleme ile silindiğinde, tekrar yükletmekte sorun olmayacaktır.

Ender elektronik fiyatı 500TL den 900 TL ye çıkarmış. Bu durumda 400TL daha verip, lisans satın almak daha mantıklı geliyor. En azından güncelleme ile silindiğinde, tekrar yükletmekte sorun olmayacaktır.
İki ayrı araç kodu var, bu koda göre fiyat ya 500 TL yada 900 TL oluyor. Önce bunu sorgulatmak lazım. Ama serviste fiyat standart sanırım...Güncelleme ile silinme söz konusu değil, Ender'de kodu yurtdışından alıp aktivasyonu serviste yapıyor. Servisin yaptığından farklı bir uygulama yok. 

şu konuda bir muhamma var..gibi... 

araçında 819B olan 824 veya 840 olan ünite taktırdı. 824 ve 840 olan MIB2 ünitelerde AppConnect desteği var. fakat bunu taktıran aaçla birlikte gelmediği için sonradan taktıranlarda AppConnect çalışmıyormuş diyorlar.Kendi Şasi numaranı bilgisayara girerek senin aracında hangi ünite desteği yani fabrikadan hangi ünite ile geldiği gözuktüğünden sana AppConnect için Aktivasyon key verilmiyor.

AppConnect çalışıp çalışmaması aracına kalmış cihaza bağımlı değil gibi gözukuyor. Araca bağlı key üretiyor ve ünite de app connect çalışıyor. Sonuçta mantıklı olarak düşündüğünde öncelikle cihazın desteği olması gerekiyor. 819 ile bitenlerde destek yok mesela .....

konuyu genişleterek bilgileri paylaşalım sonuçta bu kısımda muhallak ve söylenti çok...

İki ayrı araç kodu var, bu koda göre fiyat ya 500 TL yada 900 TL oluyor. Önce bunu sorgulatmak lazım. Ama serviste fiyat standart sanırım...Güncelleme ile silinme söz konusu değil, Ender'de kodu yurtdışından alıp aktivasyonu serviste yapıyor. Servisin yaptığından farklı bir uygulama yok. 
Daha önce aradığımda Ender'in bana verdiği bilgi buydu. 

Ender in ilk yaptığı yasal bir yol değildi. Bir cihazı flashlayip diğer cihazlara atıyordu. Ondan vazgeçti ise ayrı tabi

Eğer faturanızda usb soketin parça kodu yazıyorsa soylemenız mümkün mü Maslak doğuş oto stoğunda var fakat onlarda emin degıl.Dıscover proyu taktırdım sadece onu degıstırmesı kaldı.155 tl ücretli var parçanın servıste.5G0 035 222E bendekı parça kodu.

Eğer faturanızda usb soketin parça kodu yazıyorsa soylemenız mümkün mü Maslak doğuş oto stoğunda var fakat onlarda emin degıl.Dıscover proyu taktırdım sadece onu degıstırmesı kaldı.155 tl ücretli var parçanın servıste.5G0 035 222E bendekı parça kodu.
Can selam,

Malesef elimde bir fatura yok. USB'yi Ender'de değiştirdik çünkü.  

Pekı ozaman teşekkür ederım.
Ankarada bir arkadaşım MK7,5 comfortline aracı için servisle görüşüyor. Sanırım bir aktivasyon  yapılacak ve USB'de değişecek. Öyle bir durum olursa fatura görüntüsünü mutlaka buraya eklerim, sözüm olsun.

Ankarada bir arkadaşım MK7,5 comfortline aracı için servisle görüşüyor. Sanırım bir aktivasyon  yapılacak ve USB'de değişecek. Öyle bir durum olursa fatura görüntüsünü mutlaka buraya eklerim, sözüm olsun.
Ürün kodu 5G0 035 222E dün aldım bugün Apo ustaya taktırdım ve stabil çalışıyor discover pro ile.

IMG_4123.JPG

IMG_4151.JPG

App connectle ilgili bir problemim var ıphone cihazı sorunsuz anında bağlanıyor ama iki tane android denedim cihazı görüyor bağlanıyor fakat ekrana yansımadan bağlantı kesildi diyor.Acaba cihazlarla mı alakalı biri s4mini diğeri j7 cihazların.Servisten parçayı alırken telefonunuz ıphone mu diye sorup durdu yedek parçacı ama sanmıyorum sadece ıphone yansıtacağını.

App connectle ilgili bir problemim var ıphone cihazı sorunsuz anında bağlanıyor ama iki tane android denedim cihazı görüyor bağlanıyor fakat ekrana yansımadan bağlantı kesildi diyor.Acaba cihazlarla mı alakalı biri s4mini diğeri j7 cihazların.Servisten parçayı alırken telefonunuz ıphone mu diye sorup durdu yedek parçacı ama sanmıyorum sadece ıphone yansıtacağını.
Telefona mirrorlink app kurman lazım...

Geri
Üst Alt