6,5" Composition Media APP Connect

Doğuş tan yetersiz Doğuş dile gelip net bir cevap verene kadar benim umudum var.

Hope for the best

Ya bence doğuş oto ve almanya'ya kandırıldığımızı yada çok afedersiniz enayi yerine konulduğumuzu izah eden tatlı sert ingilizce almanca türkçe olarak bi şikayet mektubu yazıp hep birlikte bu mektubu buralara mail atsak belki bi etki sahibi olabilirz diye düşünüyorum.  Satış temsilcisinden tut teknik ekibine birbirinden bi haber onlarca insanı, doğuşun vurdum duymazlığını, Almanya'nın skandallarını bizden fatura edercesine kaskalladığı teknik altyapısı sıfır olan (saatleri bile geri kalan) medya cihazlarını yazalım hatta bunu büyük bir çehreye yaymaya çalışalım ki belki bi yerler bizim ciddi olduğumuzu anlasın.

@Kanu55

Değerli Hocam;

Bir yanlış anlaşılma olabilir.

İlk olarak App Connect veya CarNet olarak bilinen bu sistemler artık nasıl oluyorsa sadece Golf'te yok.. 

Bunun dışındaki: Polo, Passat, Scirocco, Beetle, Tiguan, Jetta ve Tuareg'de standart olarak var.

Çünkü App Connect ile Mute tuşunun korelasyonu: 1

Bütün araçlarda da App Connect bulunmakta ancak  MirrorLink  bağlantısı hazırlık şeklinde mevcut.

Android Auto ile de aynı şekilde.

Ama bizdeki sorun bambaşka..

Avrupa ile bize gönderilen araçlar arasında nasıl bizim sınıf farkımız varsa kalite farkı var.

Vw bize nasılsa anlamazlar diyerek tüm dünyaya duyurduğu bu yeniliği içeren cihazlar yerine daha ucuza mal ettiği stoktaki ürünlerinden göndermeye devam ediyor.

Tek kelime ile vicdansızlık..

Eğer haksızsam "Almanya'daki Hans benden %50 daha az para ödeyerek benden daha üst teknolojiye sahip araçlarla donatılmış Golf'e binecek." sözünü yanlışlamak gerek öncelikle..

Ekran Alıntısı.PNG

Bu bağlantıdan sözlerimi kontrol edebilirsiniz.

http://webspecial.volkswagen.de/infotainment/de/de/radionav-start/Composition-Colour.html#tab2

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kanu55

Değerli Hocam;

Bir yanlış anlaşılma olabilir.

İlk olarak App Connect veya CarNet olarak bilinen bu sistemler artık nasıl oluyorsa sadece Golf'te yok.. 

Bunun dışındaki: Polo, Passat, Scirocco, Beetle, Tiguan, Jetta ve Tuareg'de standart olarak var.

Çünkü App Connect ile Mute tuşunun korelasyonu: 1

Bütün araçlarda da App Connect bulunmakta ancak  MirrorLink  bağlantısı hazırlık şeklinde mevcut.

Android Auto ile de aynı şekilde.

Ama bizdeki sorun bambaşka..

Avrupa ile bize gönderilen araçlar arasında nasıl bizim sınıf farkımız varsa kalite farkı var.

Vw bize nasılsa anlamazlar diyerek tüm dünyaya duyurduğu bu yeniliği içeren cihazlar yerine daha ucuza mal ettiği stoktaki ürünlerinden göndermeye devam ediyor.

Tek kelime ile vicdansızlık..

Eğer haksızsam "Almanya'daki Hans benden %50 daha az para ödeyerek benden daha üst teknolojiye sahip araçlarla donatılmış Golf'e binecek." sözünü yanlışlamak gerek öncelikle..

Ekli dosyayı görüntüle 2795

Bu bağlantıdan sözlerimi kontrol edebilirsiniz.

http://webspecial.volkswagen.de/infotainment/de/de/radionav-start/Composition-Colour.html#tab2
yaw bu işi doğuş otoyu es geçip direk fabrikaya iyi bi Almancayla maille anlatıp sitem etmek çözer bence..

ya yok kardeşim size böyle diyecekler, yada halledeceğiz diyecekler..

bu doğuştan cacık olmaz..

Aracin periodik ilk bakimi gelene kadar bekleyecegim.O zamana  kadar 19A icin durum netlesmez ya da Dogus tan  olumsuz resmi bir  donus olmazsa Sizin yapacaginiz isin diye soze baslayip piyasa mali eli yuzu duzgun bir multimedya bakicam.

2010 yilinda kardesime sıfır Corolla almistik.Almazdan evvel arac ile ilgili bayiye aklima gelen ne kadar yerli yersiz detayli soru sorduysam guler yuz ve samimiyetle  birini de gecistirmeden bildiklerini paylasip bilemediklerini de daha sonra donus yapmislardi.insana kendini degerli hissetiriyorlardi.

Aradaki zihniyet farkini gorunce arac hatrina araciya katlanmak kolay olmuyor.

Arkadaşlar bakıyorum sahibinden.com a 2015 model 125 hp olan araçlara malum 6.5 media ile euro 6 motor aynı anda gelmeye başladı geri görüş kamerası olan Mute tuşlu media ekranları var acaba alakası yokmu voice tuşu ile geri görüşün :) kafamda deli sorular 

Arkadaşlar bakıyorum sahibinden.com a 2015 model 125 hp olan araçlara malum 6.5 media ile euro 6 motor aynı anda gelmeye başladı geri görüş kamerası olan Mute tuşlu media ekranları var acaba alakası yokmu voice tuşu ile geri görüşün :) kafamda deli sorular 
Değerli Hocam, 

Geri görüş kamerası olan Mute tuşu bulunan 19A versiyonu cihaz var mı?

Somut Bir örnek alabilir miyim? 

valla üşenmedim baktım, genelde geri görüş yazanlar voice tuşlu,

mute tuşlu birkaç tane var ama, onlar 21.haftadan önce mi ya da geri görüş hakikaten var mı bilemiyoruz tabi...

Su 19 24 olayi bana da kafayi yedirtti :) ilanlarda direk media sistemini bakiyorum.

Hocam gayet memnunum. Ben android note 4 kullanicisiyim. Arabama extra bir kablo aldim sok tak olmasin diye.arabaya binince bağlıyorum google navigasyon calisiyor spotify. Stitcher da kullaniyorum podcast dinlemek icin. Arayuzu guzel arac kullanirken whatsapp viber vb. Mesajlar geldiginde bakip dinleyebiliyorsunuz sesli. Cevap yazmaniza izin vermiyor. Kisa cevap olarak "I am driving right now" gondermeniz icin bir opsiyon oluşturmuş. Ben cok memnunum.

Video cekemedim yada fotograf. Arabaya baglaninca telefon ekrani kapatip android auto yazisi geliyor. Batarya harcamasını engellemek icin.

Daha ayrintili videolu.tanitim da yaparim yakin zamanda.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
dün teslimat sırasında, tavsiye etmedi aracı tanıtan arkadaş, bir anlamı yok yürüyünce ekran kapanıyor dedi :)  ne diyeyim şimdi diye düşündüm...

dün teslimat sırasında, tavsiye etmedi aracı tanıtan arkadaş, bir anlamı yok yürüyünce ekran kapanıyor dedi [emoji4] ne diyeyim şimdi diye düşündüm...
Hocam ben siparisi verdim. Kodlar Almanya'dan geldi randevu aldım uygulanmasi icin. Servis danışmanı aradi telefonla" beyefendi appconnect randevunuz gozukuyor yarin lakin ulkemizde calismiyor google ve apple ın desteği yok ve suan hicbirprogram calismiyor. Isterseniz anlasmalar saglaninca biz sizi cagiralim yarin gelmenize gerek yok" dedi. Bende sakince siz hazırlıkları yapın yarin geliyorum nasıl çalışacagini ben gosteririm gelince dedim. [emoji41]

Hocam zor ve bilmedikleri yerden soru sorulunca hemen kolayına kaçıp olmuyor diyorlar. Bu arada bahsettikleri olay mirrorlink. Yani appconnect in icindeki baglanti yollarindan sadece 1 i.

Siz actiracaksaniz yardimci olmaya çalışırim hocam.

Hocam ben siparisi verdim. Kodlar Almanya'dan geldi randevu aldım uygulanmasi icin. Servis danışmanı aradi telefonla" beyefendi appconnect randevunuz gozukuyor yarin lakin ulkemizde calismiyor google ve apple ın desteği yok ve suan hicbirprogram calismiyor. Isterseniz anlasmalar saglaninca biz sizi cagiralim yarin gelmenize gerek yok" dedi. Bende sakince siz hazırlıkları yapın yarin geliyorum nasıl çalışacagini ben gosteririm gelince dedim.
emoji41.png

Hocam zor ve bilmedikleri yerden soru sorulunca hemen kolayına kaçıp olmuyor diyorlar. Bu arada bahsettikleri olay mirrorlink. Yani appconnect in icindeki baglanti yollarindan sadece 1 i.

Siz actiracaksaniz yardimci olmaya çalışırim hocam.

sağolun, yaptıracağım zaman zaten size danışacağım yine;
zaten ben söyledim dedim ki, yok öyle bir şey, arkadaşımız yaptı, hadi yaa dedi, ben öğrenmeliyim bunu falan dedi, ben de verdim sitenin adresini, sağolsun ilgili bir arkadaştı, bizim bilmediğimiz çoğu şeyi sizler biliyorsunuz falan da dedi, hakkımızı teslim etti...

Geri
Üst Alt