Golf 7.5 Çarpışma Önleme

@Culture33 aynen hocam dediğin gibi de şehir içinde sanırım 10 veya 20 km hıza kadar durabiliyor park manevra🙏

Moderatör tarafında düzenlendi:

@CemK Abi bende devreye giriyor. park sensörü tuşuna yada geriye takmama gerek yok . düşük hızda yani park sensörünün devreye gireceği hız değerinde olması yeterli aracın ileri yada geri fark etmiyor

@forjust1day bende araç ileri giderken yavaşladin örneğin ve onunde arac algiladi park sensörü, otmeye başlıyor ama manevra fren tuşu aktif olmadigini gösteriyor. Düşük hizda park manevrasi yapiyorsan giriyor.

Yani kalkış yaptin 7-8 km hizla gidiyorsun engele doğru ve aktif olmuyor mu diyorsun @CemK

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yani kalkış yaptin 7-8 km hizla gidiyorsun engele doğru ve aktif olmuyor mu diyorsun [mention=13394]CemK[/mention]
Sanirim cemk nin dandik

İmza : kiskanan park manevra fren ekletemeyen caylak retrofitci

Benim isi çözün bee ustadlarrr abs pompasi desteklemiyormuş

@forjust1day @HONEY Kim tatlı ısmarlıycak bakalım :D

Bugün video çektim ileri giderken park sensörü otomatik devreye girince manevra frenleme ikonunun çevresi turuncu oluyor, biraz hızlıysan içide gri oluyor. Gri devreye alamazsın demek, beyaz olunca devreye alabilirsin demek. Dış çerçeve turuncu olunca da devrede değil demek, basınca turuncu kalkıyor ve devreye giriyor.

Dururken park tuşuna basarsan veya geri vitese takarsan devrede açılıyor, sonra ileri giderken de park sensörü devreden çıkana kadar devrede oluyor manevra frenleme.

Daha önce de bi arkadaş aşağıdaki konuda kullanım kılavuzundaki ilgili bölümü yazmıştı, aynen bunu tarif ediyor.

Park Tuşa basmadan ve Geri vitestakmadan ileri giderken fren yaparsa @forjust1dayhocam tatlıyı kazanır, yoksa tatlılar kendisinden :D  @HONEYben kazanırsam benimkine dandik dediğin için sana tatlı yok :D   :D

@forjust1day @HONEY Kim tatlı ısmarlıycak bakalım :D

Bugün video çektim ileri giderken park sensörü otomatik devreye girince manevra frenleme ikonunun çevresi turuncu oluyor, biraz hızlıysan içide gri oluyor. Gri devreye alamazsın demek, beyaz olunca devreye alabilirsin demek. Dış çerçeve turuncu olunca da devrede değil demek, basınca turuncu kalkıyor ve devreye giriyor.

Dururken park tuşuna basarsan veya geri vitese takarsan devrede açılıyor, sonra ileri giderken de park sensörü devreden çıkana kadar devrede oluyor manevra frenleme.

Daha önce de bi arkadaş aşağıdaki konuda kullanım kılavuzundaki ilgili bölümü yazmıştı, aynen bunu tarif ediyor.

Park Tuşa basmadan ve Geri vitestakmadan ileri giderken fren yaparsa @forjust1dayhocam tatlıyı kazanır, yoksa tatlılar kendisinden :D  @HONEYben kazanırsam benimkine dandik dediğin için sana tatlı yok :D   :D
Dandik mi dedim :)

yok yaa demedim :)

D6D0CE85-3C25-473C-B872-C5D34800EFDE.gif

Geri
Üst Alt