Golf 7 Jant-Lastik Önerisi

@Terms Teşekkür ederim bilgisayara bağlayıp kodladılar. Yer olarak aşağıdaki resimdeki yer, büyük bir yer bekliyordum :)

Ekli dosyayı görüntüle 44955
Hayırlı olsun hocam. Ben de Apaydınlar'dan aldım geçtiğimiz ay Varta N70, düzgün bir yer, ilgili arkadaşlar. Memnunum. Kodlama da yaptırdım ama eve gelip kontrol ettiğimde yeni akünün bilgileri gözükmüyordu nedense. Kablonuz varsa VCDS ile ilgili kanalı bir kontrol etmenizde fayda var. Akünün amperi değişmedi sanırım sizde, voltajla alakalı akünün ömrüne etki edecek ciddi bir sıkıntı olmaz ama eski akü karakteristiğine uyumlu şekilde şarj edebilir. 

Benim komşum sayılır. Yıllardır akü alırım. Asıl dükkanları 30 metre yanda.

@erty Teşekkür ederim, akü bilgileri bende de çıkmıyor eskiden çıkınca da değer göstermiyordu. Orijinal akü 59 Ah takılan 60 Ah bakıp ona göre taktı, maalsef bende VCDS kablosu yok..

@serkan_kala ilk önce hayırlısı olsun güle güle kullanın yeni akünüzü 

aküye ne kadar garanti veriyorlar tam olarak 

@Haktan Teşekkür ederim garanti süresi 2 yıl.. Ama akü arabanın kalbi iyi araştırıp almakta fayda var. Ben sağolsun buradaki arkadaşların tavsiyesi üzerine gidip aldım  yoksa servisten belki de aynı akünün siyah renkli olanını daha fazla ücrete alacaktım kim bilir.

@serkan_kala benimde 2015 orjinal akü var uyarı veriyor ancak tek marşta kusursuz çalışıyor ayrıca star stop çalışmaya devam ediyor ...bende taktırmak istemiyorum şuanlık bakalım önümüz yaz Muhtemelen bu yazıda çıkarır diye tahmin ediyorum 

@Haktan Bende de sıkıntı yoktu ne olduysa bir hafta içinde oldu, önce start-stop devreye girmedi sonra park pilot hatası verdi sonra da göstergeler gitti geldi, 12 V sürüş işleminde aküyü şarj edin dedi( çalışmayan arabayı nasıl süreceksem) Olayı anlayana kadar akü neredeyse boş dedi, takviye yapıp yarım saat kullandım eve gittim sabah çalıştırmak istedim akü neredeyse boş dedi. 

@Haktan Yok şarj ettirmedim eski akü olduğu için şarj işleminin bir işe yarayacağını sanmıyorum kimse de önermedi. Eski arabam poloda 5 senlik orjinal akü vardı onu şarj ettirdim işe yaramadı. Ama yeni takılan akülerde farların açık kalması vb. durumlarda meydana gelen akü boşalmalarında 6-7 saatlik şarj işe yarıyor. 

imkan varsa dijon ve ps4 ile mükemmel bir takım olur. mevcut takımlarınızda kışlık olarak kalır

Geri
Üst Alt