Servis fiyatları hakkında

Mecalone

Üye
İsim
Eray
Araç
GOLF 2019 MK7,5 1.6 TDI 115 PS HIGHLINE DSG / PURE WHITE
Selamın aleyküm,  

Herkese iyi forumlar iyi geceler.

Aracım 2019 model golf 7,5 ve 30.000 bakıma girecek bu ikinci bakımda sunroof bakımı falanda yapılacak denildi. Son zamanlarda servise giden birisi varsa ortalama fiyat paylaşabilir mi? 

Birde Ankara da sağlam güvenilir usta önerisi olan var mı yağ değişimi ve bunun gibi bakımlar için (arkadaşım için soruyorum) 

teşekkürler 👋🏻

Güncel bakım masrafları adlı başlık var bu konu ile arkadaşım.

Ama 1250 civarı idi benim bakım. Extra herhangi birşey de yoktu. 

05.01.2021 tarihinde 1.5 TSI aracımın ilk bakımına gittim ve 1.4K ya da 1.5K ödemiştim tam rakamı hatırlayamadım. Bir de sunroof bakımı olacak demişsiniz yani bu rakamın altında olacağını sanmıyorum.

@Terms burda ilk bakımla ilgili masraflar var ama 

Hocam yaklaşık 1500-1600 tl tutacaktır muhtemelen. Servisleri tek tek arayıp fiyat alabilirsiniz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamın aleyküm,  

Herkese iyi forumlar iyi geceler.

Aracım 2019 model golf 7,5 ve 30.000 bakıma girecek bu ikinci bakımda sunroof bakımı falanda yapılacak denildi. Son zamanlarda servise giden birisi varsa ortalama fiyat paylaşabilir mi? 

Birde Ankara da sağlam güvenilir usta önerisi olan var mı yağ değişimi ve bunun gibi bakımlar için (arkadaşım için soruyorum) 

teşekkürler 👋🏻
Aracın motoru nedir..? 1.0 veya 1.5 tsi / 1.6 tdi bunun a önemi var

@Terms burda ilk bakımla ilgili masraflar var ama 
Nasıl ilk bakım. Orada her bakım için standart bakım fiyatları var.

Sizin ara. 30.000km olduysa 30.000 lik bakım yapılacak. Yok olmadıysa  2. yıllık bakım yapılacak.
Bu bakım fiyatlarıda orada var. Size gereken sunroof bakım fiyatı. İşte o yok orada.

@Mecalone Aracın ilk sabi değil misiniz?

30.000 lik bakım diyorsunuz. aracınız 30.000 demi?
Yetkili servis bakım fiyatları konusundaki fiyatlar tatmin etmedi mi?

Ek;
Aracınız 30.000 deyse yakıt filtresi de değişecek. Oradaki yakıt filtreli  sütuna bakmalısınız.
Ayrıca aracınızın ilk tscil tarihi yıldönümünden birkaç gün sonra bakıma giderseniz 3-4 yaş zubizu indirimi alırsınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Terms evet ilk sahibiyim aracı 15.10.2019 tarihinde aldım daha 1,5 yıl olmadı 29.000 şuan km ben yakın zamanda götürdüğüm zaman yine de indirim alır mıyım?

kusura bakmayın ilk aracım olduğu için çok fazla bilgim yok 

Geri
Üst Alt