Sonunda R Line direksiyonlandık 🧿

@Alii teşekkür ederim, evet baya bi tamamladı aliminyum pedal takımıda taktırdım içerisi baya bütünleşti.

[mention=18953]mtanisman[/mention] çok güzel olmuş, hayırlı uğurlu olsun, [mention=11839]HONEY[/mention] hocam da baklava yemekten vücut baklava motifine döndü [emoji3] 
Arabada doymuyor bende ortak noktamiz o

Baklava desenli göbek oldu aynen

@HONEY Araba yakıta da doymuyor. :D   :D   :D  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle hayırlı olsun. Araç içini gerçekten çok değiştirmiş. Ben de düşünüyorum ama kafamda bir soru var. Aracım passat. Mevcut direksiyonumun içindeki airbagi, r-line direksiyona sorunsuz bir şekilde montaj yapabiliyo muyuz ?

Öncelikle hayırlı olsun. Araç içini gerçekten çok değiştirmiş. Ben de düşünüyorum ama kafamda bir soru var. Aracım passat. Mevcut direksiyonumun içindeki airbagi, r-line direksiyona sorunsuz bir şekilde montaj yapabiliyo muyuz ?
Uyuyor hocam. Her ikisi de yuvarlak airbag. Golf 7 ve Passat orjinal direksiyonlarında airbag kapakları farklı sadece. Kapak içinden airbagler sökülüp, Rline göbeğe geçiriliyor. Çok basit bir işlem. 

İstanbuldaysanız @zulalyol yardımcı olucaktır mesela

Moderatör tarafında düzenlendi:

Uyuyor hocam. Her ikisi de yuvarlak airbag. Golf 7 ve Passat orjinal direksiyonlarında airbag kapakları farklı sadece. Kapak içinden airbagler sökülüp, Rline göbeğe geçiriliyor. Çok basit bir işlem. 

İstanbuldaysanız @zulalyol yardımcı olucaktır mesela
R-line direksiyonla takas yapıcam. Satan adam da bilmediği için sorup garantiye alayım dedim. Almaya gitmeden önce iletişime geçerim. Çok teşekkürler.

Geri
Üst Alt