Tırdan Yeni İnmiş Taze Golf 8 (Bol Görsel İçerir)

@snoppy Bu sahte egzoz çıkışlı difüzörler de otomobil endüstrisinin virüsü oldu resmen

Yeni çıkan her modele sanki bir zorunlulukmuş gibi koyuyorlar

Tiguan'daki özellikle kim neden öyle bir difüzör tasarlar koyar asla anlam veremiyorum araçla alakası olmayan sonradan ümraniye sanayide kromcuda takılmış parça gibi duruyor

@yer_ucagi_34 Daha önceden izlediğim videolarda o tuşlar yoktu diye hatırlıyorum. 10.25 inç olması lazımdı opsiyon olarak olan ekran vardı ses tuşu yoktu youtubeda bir testte görmüştüm. Bence Leonun ekranın kokpit ile olan bütünlüğü golften daha iyi duruyor fakat golfün kapılar ve ambiyansı hoş bir detay. Dışı R ile yaktı bizi. Akro kafalar ile difüzör ile hallediler egzoz görünümü. Ekran Ekran Ekran diyorum :(

@GodThread Aynı grup araçlarının yeni çıkan MQB modellerinin tamamının konsolunda gayet güzel bir bütünlük mevcut sadece Golf bi değişik oldu anlam veremediğim şekilde.

Hatta durun bugün yine incelemiş olduğum Yeni A3'ün kokpitinden bir fotoğrafla konuyu destekleyeyim aracın kokpiti havalandırma çıkışları resmen Urus gibi duruyor her tarafa bütünlük hakim. Golf nerdeyse A3 parasına satılıyor ama bu tasarım dilinin yakınından bile geçemiyor.

IMG_4454.JPG

IMG_4452.JPG

@GodThread Her neslin bir kazananı oluyor ya da bilerek bu şekilde ayarlıyorlar

Bu sefer A3 büyük rağbet görecektir fotoğraftaki sedan araç son fiyat 402 bin liraydı

Önceki nesline göre çağ atlamış iç dizaynını ben de hiç sevmezdim

@caglar_61 Evet hocam otomatik olanların tamamı mild hybrid teknolojisine sahip fotoğraflara dikkatli bakarsanız yolcu koltuğunun altında yer alan bataryayı görebilirsiniz.

umarım bir forum üyemiz en kısa zamanda alır ve sayfalar dolusu inceleme yazar koltuk döşemeleri biraz olmamış gibi ama genel olarak o bir golf ve sevdim r line donanım olarak almak isterdim 

Life donanım koltuklar gerçekten facia.O ekran da küçültülmüş çok garip duruyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Semsam  Alcantara  olmaması canımı sıktı , life donanımda da olmalıydı... golf6 da başlayan gelenek bozuldu, sadece style ve rline da sunuluyor artık :|

Ben Golf'e Golf demem, o Golf dizel olmadıkça. Golf demek 1.6 TDi demekti. Güzelim markaya yazık oldu.
Dizelin devri bitiyor artık yeşil, sağlıklı ve sürdürülebilir çevre adına markalar vazgeçiyor. Gelecekte bu anlayış daha da baskın olacak. Bizim ülke 20 yıl geride olduğu için daha zamanımız var sanırım.

@Burak1 dizel devri bitiyor ama mercedes ve bmw hala çatır çatır dizel araç üretiyor. elektrikli otomobilin daha yiyeceği çok ekmek var. ayrıca çekiciler, kamyonlar, otobüsler hangi batarya ile uzun yola gidebilecek? hızlı şarj istasyonunda bile 50 kW'lık ufak bir bataryayı tam doldurmak için 1 saat beklemeniz lazım. elektrikli otomobiller bence büyük bir balondur.

https://www.renault.com.tr/elektrikli-araclar/yeni-zoe/sarj-batarya.html

@yer_ucagi_34 Görünmeyen çok eksiği var fakat impression paketin. Arka kol dayama, makyaj aynalarda aydınlatma, far yağmur sensörü, kararan dikiz aynası, bagajda 12v soket, tek taraflı klima, park sensörü, gibi su an hatırlayamadığım çok basit eksiklikleri var.

Geri
Üst Alt