Kapı Açma Kolu Ambiyans Aydınlatması!!

HSolak

Üye
İsim
Hakkı
Herkese Merhaba. Arkadaşıma aldığımız Golf7 araca binene kadar farketmemiştim. 2 farklı Golf7 de kontrol ettim ancak Kendi aracımda Fotoğrafta gördüğünüz kapı açma kolu ledleri çok zayıf yanıyor. kapı altı led aydınlatma ve kapılara ses yalıtımı uygulandı daha önce şimdi bu şekilde nedenini bilen var mı nasıl bir yol izlemem gerekir arkadaşlar. Şimdiden Teşekkür Ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 44131

Ekli dosyayı görüntüle 44132

Ekli dosyayı görüntüle 44133

[mention]PassificGolf7 [/mention] taş değmesin tekerinize.daha neler çıkacaktır öğreneceğiz yavaş yavaş :)
Az bi vakte ihtiyacimiz var.. 

Daha cok ugras daha cok minciklama yaparim ben.. huyum kurusun garip fikirlerim vardir.. Yaz ola hayrola.. 

Sizlerinde tekerine tas degmesin. eyvallah hocam.

Upvote 0
Maç mı? Rahatlıginiza hayranim 😂

Ben gece 3 kez alarm kurup uyanip camdan bakiyorum. Ki hirsizlik vs oldugundan vs de degil.. İcim rahat etsin diye.. ( not : Her aracimda yaparim.  fiyatinin onemi yoktur) 
Sizin araç sokakta sanırım. Benimki apartman otoparkında.

Yarın çıkacağım nasıl olsa yarın bakarım açma kolu ışığına da.

Upvote 0
@PassificGolf7 Kolay gelsin. Şu kodlamaya bi ben cesaret edemiyorum. Oysa 2 tane istediğim kodlama var.
Konforlu sinyal 3 değil 5 kez yansın + Gündüz ışığıı 0 konumda sönsün.

Upvote 0
@HSolak Hocam ben ışığın şiddetini ayarlarken sanki orasının da ayarlandığını hatırlıyor gibiyim ama belki modele göre değişiyordur. Dediğiniz gibi söküp takmada oldu bir sıkıntı sanırım. Umarım halledersiniz :)  

Upvote 0
@HSolak Hocam sağolun sayenizde arabamda görmediğim bir şeyi farkettim :D

Bende de varmış ve zayıf yanıyor, hiç dikkat etmemişim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

Geri
Üst Alt