Highline bixenon adaptif far hk.

Berkay48

Üye
İsim
Berkay
Merhabalar. Dün golf 7 comfortline aracım için highline led stop uyum durumunu sormuştum sağolsun arkadaşlar yardımcı oldu ve aldım. Şimdide aracım vomfortline bunun için highline dan çıkma orijinal tek u led li bixenon adaptif far almak istiyorum aynı kişiden. Kendisi ampulleri beyinleri vs hepsi tam takım şekilde 2700 gibi fiyata bırakacağını söyledi kırık çıkık hiç bişey yok tertemiz farlar. Ancak benim golf 7 aracıma uyar mı yardımcı olur musunuz

@Berkay48 golf 7 den golf 7 ye herşey uyar sadece ilave uygulamalar yapman gerek onlarda zaten forumda rahatça bulursun... aracında basic xenon mu vardı yoksa normal far mı bu çok önemli... normal far  ise çok işin var bayağı masraf etmen gerek...

hayırlı olsun...

bcm

gateway

soket seti

Afl ve kablo seti

Otomatik far anahtarı

Afs beyni iki adet

Merhabalar. Dün golf 7 comfortline aracım için highline led stop uyum durumunu sormuştum sağolsun arkadaşlar yardımcı oldu ve aldım. Şimdide aracım vomfortline bunun için highline dan çıkma orijinal tek u led li bixenon adaptif far almak istiyorum aynı kişiden. Kendisi ampulleri beyinleri vs hepsi tam takım şekilde 2700 gibi fiyata bırakacağını söyledi kırık çıkık hiç bişey yok tertemiz farlar. Ancak benim golf 7 aracıma uyar mı yardımcı olur musunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Berkay48ihtiyacınız olan bilgiler aşşağıdaki konuda mevcut inceleyebilirsiniz., yalnız dediğiniz kişinin 2700 liraya size veririm dediği far-beyinler vs o set için istediği fiyatta ciddi tuhaflık var., normal şartlarda comfortline bir araçta tek uled 'li adaptif bi-xenon far uygulamasının maliyeti 10 bin liradan gibi maliyeti olan bir işlem için 2700 lira istemesi tuhaf bir durum

Uyar. Sadece bir kaç modülü update etmeniz gerekiyor. 

Beni biraz kuşkulandıran 2700e full set orjinal ULED bulabiliyor olmanız. Biraz fazla ucuz geldi bana, dikkat etmekte fayda var hocam. 

arkadaş sanırım tam bilgi sahibi değil yada amacı nedir bilmiyorum. ama elden teslim alıcam farları alırsam eğer

Senden istediği rakam çok çok iyi rakam iyice kontrol etmelisin sana boş bir farın ilanını paylaşıyprum...

CB5BDCDF-C267-4B19-9DB2-A01758D09BFD.jpeg

Şöyleki arkadaşın aracı kendim gördüm led stopları kendisinden elden teslim alırken aracınıda gördüm. Highline araç. Farlarda orijinal. Tek tereddütüm far harici hangi parça gerekli ve maliyeti ne olur kafamı kurcalayan durum bu

Hocam o farlari neden söküyor? Yerine ne takmış? Bu sorular sizin alacağınız fiyata bir cevap olabilir.

Şöyleki arkadaşın aracı kendim gördüm led stopları kendisinden elden teslim alırken aracınıda gördüm. Highline araç. Farlarda orijinal. Tek tereddütüm far harici hangi parça gerekli ve maliyeti ne olur kafamı kurcalayan durum bu

@Berkay48ihtiyacınız olan bilgiler aşşağıdaki konuda mevcut inceleyebilirsiniz., yalnız dediğiniz kişinin 2700 liraya size veririm dediği far-beyinler vs o set için istediği fiyatta ciddi tuhaflık var., normal şartlarda comfortline bir araçta tek uled 'li adaptif bi-xenon far uygulamasının maliyeti 10 bin liradan gibi maliyeti olan bir işlem için 2700 lira istemesi tuhaf bir durum
@forzaGilles arkadışımızın yorumunda belirttiği gibi bu sistem sadece bir çift U led'li bi-xenon alma ile bitmiyor maalesef,

@metinkar yorumunda yer alan

bcm

gateway

soket seti

Afl ve kablo seti

Otomatik far anahtarı

iki tane Afs beyni

gibi ekipmanları temin etmelisiniz

(sırf bu yüzden aracımı alırken orjinal U led'li bi-xenon ve led stop'lu olan AllStar arayıp bulmuştum)

edit,ekleme;

xenon'a geçtiğiniz taktirde far yıkamayada el atmalısınız

muayeneden yıkamasız geçmesi çok zor

@ZaGani hocam evet sorguladığımda aldığım cevap j lede geçicek olması. Ve aracıda yeni almış bu geçtiğimiz çarşamba. Açıkcası aracın ve parçaların kalitesinin farkında olmaması. Kendisine durumu belirttim ancak j led fara geçeceğini belirtti

@forzaGilles arkadışımızın yorumunda belirttiği gibi bu sistem sadece bir çift U led'li bi-xenon alma ile bitmiyor maalesef,

@metinkar yorumunda yer alan

bcm

gateway

soket seti

Afl ve kablo seti

Otomatik far anahtarı

iki tane Afs beyni

gibi ekipmanları temin etmelisiniz

(sırf bu yüzden aracımı alırken orjinal U led'li bi-xenon ve led stop'lu olan AllStar arayıp bulmuştum)

edit,ekleme;

xenon'a geçtiğiniz taktirde far yıkamayada el atmalısınız

muayeneden yıkamasız geçmesi çok zor
Hocam evet çat pat hakim oldum parçalara ancak bunları nereden bulurum önemli olan o tabiki. Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için

Far fiyatları gayet uygun olduğundan dolayı bu işlem sizin için bence mantıklı. Diğer lazim olan parcalari alieks ve vw cikma parca satan yerlerden bulabilirsiniz.

@Berkay48  adresin aliexpress tabiki başka yerde uyguna bulamazsın örnek ilanlar sana yol gösterebilir +gümrük ücreti ve montaj ücreti... 5-7bin arasında masrafın çıkar far hariç max...

191440C5-BA4B-402A-9F64-90F558284AE5.jpeg

81378A39-FF19-4EA0-A3B5-41777DEAAE4C.jpeg

F6A6EFFB-D4C2-40C2-AD24-A77A89625A21.jpeg

10D9FB2A-AA6B-4623-86AD-AA84BE3D7CD1.jpeg

083C34CD-A65E-4B4D-84FB-3E781DEA2EB4.jpeg

0E6F0C9C-1974-46CE-AEAE-A1758B31EF38.jpeg

Geri
Üst Alt