GOLF 8 ‘E GİTTİK BÖBREKLERİ VERDİK :)

Kasa gerçekten güzel ama aynalar katlanınca çok emanet durmuş 7 kasanın aynaları kapalıyken daha tok duruyor

Bismillahirrahmanirrahim

Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad

Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad

Bismillahirrahmanirrahim

Elhamdulillâhi rabbil'alemin Errahmânir'rahim Mâliki yevmiddin İyyâke na'budu Ve iyyâke neste'în İhdinessirâtal mustakîm Sirâtallezine en'amte aleyhim Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn Amin

Herkes begenmis ama benim gözüm bir türlü alışamadı.

Özellikle ön tarafta bir seylerde terslik var farlar çok kotu duruyor. Bunlar yine Rline, baz donanim cok daha kotu duracaktır.

Style in multimedya ekrani bile arabaya yakışmıyor. Mercedes E serisi benzeri ekran yapılmış ama style da bile orada cevirmeli bir dugme var ve berbat duruyor.

Donanim isimleri eskiden mis gibiydi simdi style ust paket ama ayni style leonda orta-boş paket.

Golf mk8 ile malesef çizgisini kaybetti. Umarim mk8.5 la bu hatalar telafi edilir.

Golf 8'i ben de beğenmeyenlerdendim ama Honey arkadaşımızın canlı fotoğraflarında araç gözüme çok güzel göründü. Keşke 1.6 TDi motor gamı devam etseydi.

Görmesem iyidi [emoji1787][emoji23][emoji28] Allah izin verirse 0 km Polo düşünüyorum [emoji2960][emoji3478]
Bende pişmanım gittiğime

Benim 7.35 den sogudum

Su an fiyat performans cok mantıklı polo sifir

Hayırlısi olsun simdiden

Golf 8'i yerden yere vuranlar onlayn mı [emoji4] 
[mention=11839]HONEY[/mention]Bülent Abi, Golf 8'i ilk etapta eleştirip daha sonra alanlardan 2x baklava rica edelim.
Benide o listeye yaz ustad

Bende begenmemistim canli gorunce cok begendim

Alanlara x 2 yazariz listeye

O kadar arabayı açık alanda yatırıyorlar sonra kuşu pisler dolusu vurur koysana kapalı otoparkına [emoji3]Yarış mavisi ile füme olan rline güzel durmuş 
Ben de anlamadim valla ben bıraksam 5 dakikada kus pisler bunlarda acik alanda toz yok üstünde

Bismillahirrahmanirrahim
Bismillahirrahmanirrahim
Elhamdulillâhi rabbil'alemin Errahmânir'rahim Mâliki yevmiddin İyyâke na'budu Ve iyyâke neste'în İhdinessirâtal mustakîm Sirâtallezine en'amte aleyhim Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn Amin

Aminnnn

Geri
Üst Alt