2021 NEW Volkswagen Tiguan

@aydancan 

şahsen tiguan benim gözümde bu paraları etmez. kullanan biri olarak söylüyorum. gerçi hangisi eder. 3008 bile nerdeyse tiguanı sollayacak fiyat olarak. diğer markalarda aynı yakın fiyatlarda. audi, bmw vs onlar zaten premium. Q3 çok daha güzel ve yeni kasa. neticede premium marka. tabi fiyatıda premium...

tiguan makyajlısı aynı kasa, fark yok makyajsızla. sadece tampon, ızgara  vs. ufak dokunuşlar var. iç tasarım aynı. vites topuzu, klima vs değişmiş, herşey aynı. ilanlara bakıyorum, adam yeni tiguan yazmış. yeni tiguan değil, makyajlı tiguan.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar bu r line
elegance yani makyajsız highline yerine gelenin jantları çok çirkin.
r line modelde bile elektrikli, hafızalı ve masajlı koltuk yok, opsiyonel. 503 liste fiyatı, 460 satış fiyatı araçta büyük eksiklik.
r line multimedya sistemi discovery media, discvery pro opsiyonel.
eski comfortline led stopları, makyajlı elegance ve rline a konmuş. makyajsız highline stopları high led stop du, daha iyisi.
egsoz çıkışları sahte ve oyuncak gibi duruyor.
ön koltuk arkalarındaki tepsi ve bardaklık kaldırılmış.
torpido içindeki multimedya kaldırılmış.
tavan rayları life paketteki gibi mat siyah ve çok basit duruyor. elegance/highline tavan rayları krom, daha güzel duruyor.
makyajsız rline da olan dynoduo ses sistemi ve 360 kamera makyajlı r line kaldırılmış, opsiyonel.
klima kontrol paneli ve direksiyon tuşları dokunmatik olduğundan kullanması zor, alışınca belki...
kardeşimde makyajlı rline var, bayağı inceledim. kısaca , şahsi fikrim, makyajsız rline daha güzel ve dolu. 

Pandeminin de düşen alım gücüne etkisiyle kalite gitgide daha da düşecek gibi.En azından vw bu yolda ilerliyor."gözükapalı satıyor nasılsa"modundalar.Soğuttunuz :)

Makyajlisi hem gorece guzel degil hem de hic bir donanim artisi olmamasina ragmen fiyati makyajsiz kasadan daha pahali. (Mesela 7,5 golf geldiginde bir cok donanim artisi ile gelmisti)

yil olmus 2021 hala hic bir aktif guvenlik ekipmani ust donanimda bile standart degil.

ici golf ile benzer, bazi yerlerde daha kotu. Ic genislik buyuk durmasina ragmen golften pek bi farki yok. Bagaj rakiplerine gore kucuk.

her sey opsiyon, bu arac anca engelli indirimi ile vs almak mantikli, aksi durumda donanimli modele 500 kagit vereceksem xc40 alirdim.

Geri
Üst Alt