Amatör müzik çalışmalarım

Umut

Katılımcı Üye

İsim
Umut
Amatör olarak gitar çalıyorum,zaman geliyor uzun süre elime gitar almıyorum.Açıkçası bir hedefim yok kendimi mutlu etmek için uğraşıyorum.

5-6 yıl önce bestelerimi sosyal medyada paylaşmıştım,sonra kafama bir esti hepsini kaldırdım,şimdi tekrar düzenleyip yavaş yavaş yükleyeceğim,benimle birlikte mezara gitmesinler diye... :000042-medium:

Açılışı bugün  yaptım ve sizlerle paylaşıyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
6 saat önce, Umut yazdı:

Amatör olarak gitar çalıyorum,zaman geliyor uzun süre elime gitar almıyorum.Açıkçası bir hedefim yok kendimi mutlu etmek için uğraşıyorum.

5-6 yıl önce bestelerimi sosyal medyada paylaşmıştım,sonra kafama bir esti hepsini kaldırdım,şimdi tekrar düzenleyip yavaş yavaş yükleyeceğim,benimle birlikte mezara gitmesinler diye... :000042-medium:

hocam bu nedir yahu. bana biri bunun ne olduğunu söylemeden dinletse şarkının sonunda şu gelecek zannederdim:

"imkansız aşk yeni bölümleriyle 14 şubattan itibaren kanal d de"

:)

o ses Türkiye'de en az 1 turunuz varmış bence

inanin abartmıyorum 

zevkle dinledim..

@Umut

Değerli Umut Hocam;

Yürekten gelen her şey ve gönülden yapılan her iş istisnasız güzeldir.

Elinize, ağzınıza  ve yüreğinize sağlık. 

:000108-medium:

Muhteşem umut abi, yüreğine sağlık, böyle bir güzelliği paylaşmak süper karar olmuş. Devamını bekliyoruz.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

vay vay vay, Umut hocam ne güzel bir şarkı, nakaratı popüler olmaya yatkın, çok beğendim, eline sağlık...

@maniax   Bu ilk yaptığım beste idi 1993 te... ilk defa paylaşıyorum.Sesim sıradan bir ses,tarzımda pek popüler bir tarz olmadığı için genelde parçalarımı dinlettiğim arkadaşlar daha parça bitmeden kafasını başka yöne çevirir.Güzel sözleriniz için teşekkürler Murat hocam... :000042-medium:

@silvershadow  Teşekkürler Murat hocam,hani ne olursa olsun evladınızdır ya atamazsınız,saatler değil,günler hiç değil,aylarımı aldı bu parça mesela.Yaşanmışlıkları da eklersek,engelli de olsa,zeka küpü de sonuçta benim evladım... :000042-medium:

@fcsrn    Teşekkürler Eren.Zamanında bir arkadaşım,yine böyle bir paylaşım yapmıştım.Umut senden izin almadan paylaşmak istemedim demişti,aklıma o geldi.Genele paylaşmışım ben zaten,hoşunuza giderse tabiki paylaşılması beni mutlu eder.Yani dükkan senin Eren... :000042-medium:

@enpisagor   Can teşekkürler.Şu an 20 ye yakın parçam var.Hoşunuza gitmese de paylaşacağım zaten... :000050-medium:

@magic   Çok teşekkür ederim Emre hocam... :000042-medium:

9 saat önce, Umut yazdı:

Hocam bence güzel. O ses türkiye de en az 2 jüri çevirir ;)

2. amatör çalışmam.Kulaklarda geçici rahatsızlık oluşturursa şimdiden kusura bakmayın... :)

@Umut Umut abi muhteşemsin, ders çalışıyorken bi forumu kontrol edeyim dedim yine ve çok iyi geldi, diline yüreğine sağlık.

Geri
Üst Alt