Golf sipariş süreci

Valla ben Haziran'ın son haftası verdim siparişi simdi bakıyım dedim üretim tamamladınız limana sevk durumuna gelmis. Heyecan bastı sevk filan yazınca :)

mcanerol dedi:
Valla ben Haziran'ın son haftası verdim siparişi simdi bakıyım dedim üretim tamamladınız limana sevk durumuna gelmis. Heyecan bastı sevk filan yazınca :)
Ohh yine iyisiniz valla darisi bizim basimiza

Myvzz dedi:
Hocam valla darısı başınıza ins bir an önce gelsin sizinkide.

mcanerol dedi:
Insallah hocam siz siparis verdikden sonra fabrika tatile girdi galiba o yuzden gecikmis olmalı cunku siparisten sonra uretim tamamlanma sureci arasinda epey zaman var beni korkuttu :)

Myvzz dedi:
Insallah hocam siz siparis verdikden sonra fabrika tatile girdi galiba o yuzden gecikmis olmalı cunku siparisten sonra uretim tamamlanma sureci arasinda epey zaman var beni korkuttu :)
Aynen hocam ben Haziran'ın ya 3. yada 4. haftası sipariş verdim. Üreticiye ulaştı daha sonra planladı durumundan sonra fabrika tatile girdi. Anca iste üretildi simdi fabrikadan limana sevk ediliyor. Ne kadar sürer acaba bundan sonra gelmesi ?

Hic bir fikrim yok hocam ama 3 hafta diye tahmin ediyorum forumdki yazilara göre

@mcanerol

hocam isin en Heyecanlı yerleri geliyo :)

tahminim 15-18 gun civarında elinizde olur araç insallah

maniax dedi:
@mcanerol

hocam isin en Heyecanlı yerleri geliyo :)

tahminim 15-18 gun civarında elinizde olur araç insallah
Allah Allah heyecan artıyor git gide :D aslında erken gelsin istemiyorum yani soyle 7 sinde babam Yunanistan'a gidicek kendi arabasıyla gitsin golf gelirse onunla gider ilk günden arabamı alicak adam gidicek ayiptir :(

@mcanerol

hocam aman styi ayarlayın ilk 2000 km uzun yola çıkmayın sakin desin :D

maniax dedi:
@mcanerol

hocam aman styi ayarlayın ilk 2000 km uzun yola çıkmayın sakin desin :D
Hayır bilsem ki normal gidicek alsinda sonucta parayı verende o :D Ama kendileri biraz hızlıdır ondan rodaj filan dinlemez hayal ettim kotu oldum su an :D Birde Allah var yurt dışındaki yollar ile bizim yollar Arasında Dünyalar ötesi bir sey var. Insan kendi zor tutuyor kilometrelerce dümdüz yol ve Bıçak gibi pürüzsüz. Ondan fikri aldım hocam bunu kullanabilirim :D

Golfümün sipariş sürecini imzamdan silip nihayet buraya alıyorum :)

Üreticiye iletildi7 Mayıs
Üretime Planlandı18 Haziran
Üretimde10 Temmuz
Üretimi Tamamlandı, Fabrikadan Limana Sevk-15 Temmuz
Gemi ile taşıma durumunda23 Temmuz
ST ile iletişime geçin3 Ağustos
Tahmini Teslim10 Ağustos

Geri
Üst Alt