Park halinde kapı göçüğü

Geçmiş olsun hocam. Kapı çarpmış, tam ortasında da kapı koruma çitası tam göçertmiş. Allah beterinden korusun. Göçükcü halleder. Maalesef maliyetli olacak size. 

Haklısınız, insanımız günden güne kötüleşiyor. Şirket arabalarının artışı da, otomobillere verilen değerleri iyice bitirdi. Herkes önünü arkasını düşünmeden hareket ediyor

Aracın yanında motosikleti düşürmüş/kaydırmış gidon topuzu da zarar vermiş gibi de gözüküyor hasar boyutundan dolayı
nedense bende öyle tahmin ediyorum hocam yuvarlak çünkü vuruk, ama @Alii hocamızın da dediği gibi şu kısım vurmuş olabilir.

image.png

Geçmiş olsun, eski aracımla avm'de araç içinde beklerken sağ yanıma parkeden hanımefendi langır lungur küt diye kapıyı vurup kapıdaki macunu kaldırmıştı.(bayanın kullandığı şirket aracı tabii ki) gıdım gıdım bir mesafe de değil geniş sayılabilecek bir mesafe, araçtan indim ne yapıyorsunuz hanımefendi kapıyı göçerttiniz dediğimde yanıt şu olmuştu, "ne yapabilirim, yer yok" ben de anlayacağı dilden anlattım ama ne kadar anladı bilemiyorum. 

4 yaşındaki kızım bile öğrendi yanda araç varsa kapıyı kendisi açmıyor baba araba var sen açar mısın diyor. yetmiyor park ederken her zaman diğer araca daha geniş alan bırakmaya özen gösteriyoruz. ama maalesef bunlar oluyor, olacak. öz saygısı olmayan insana ne söyleseniz boş ve o insanlar bitmeyecek.

Geçmiş olsun, eski aracımla avm'de araç içinde beklerken sağ yanıma parkeden hanımefendi langır lungur küt diye kapıyı vurup kapıdaki macunu kaldırmıştı.(bayanın kullandığı şirket aracı tabii ki) gıdım gıdım bir mesafe de değil geniş sayılabilecek bir mesafe, araçtan indim ne yapıyorsunuz hanımefendi kapıyı göçerttiniz dediğimde yanıt şu olmuştu, "ne yapabilirim, yer yok" ben de anlayacağı dilden anlattım ama ne kadar anladı bilemiyorum. 

4 yaşındaki kızım bile öğrendi yanda araç varsa kapıyı kendisi açmıyor baba araba var sen açar mısın diyor. yetmiyor park ederken her zaman diğer araca daha geniş alan bırakmaya özen gösteriyoruz. ama maalesef bunlar oluyor, olacak. öz saygısı olmayan insana ne söyleseniz boş ve o insanlar bitmeyecek.
kesinlikle öyle kendi malı olsa acaba öyle der miydi nasıl olsa şirket arabası işte böyle acımasız insanlardan Allah korusun hepimizi o vuruk değilde o şekilde davranması insanı üzüyor sinirlendiriyor bir de ters bir insana denk gelse ne olacak size değil de, ne yapar bilemiyorum manyak çok bu ülkede. kızınıza da maşallah, cümlemizin öyle düşünceli olması dileğimle ne diyelim başka.

7 lerin altında boydan boya koruma var mıdır? Ya da ne vardır? Mesela dün arkadan ortaya kadar yerdeki donan minik buz dağları sürttü alt tarafa geri manevra yaparken.. Çıkan sese baksanız arabanın altı yarıldı boydan boya... Acaba bi bakmak lazım mı eğilip altına ya da lifte kaldırıp ???

7 lerin altında boydan boya koruma var mıdır? Ya da ne vardır? Mesela dün arkadan ortaya kadar yerdeki donan minik buz dağları sürttü alt tarafa geri manevra yaparken.. Çıkan sese baksanız arabanın altı yarıldı boydan boya... Acaba bi bakmak lazım mı eğilip altına ya da lifte kaldırıp ???
Bakın hocam bende ormanda ağaç kütüğünün üstünden geçtim yarıldı birde araca yay taktırdım ennson garajdan çıkarken altı sürttü yırtıldı. Pahalı bir parçaymış experin görmesi gerekiyormuş değiştirmek için srrvisi arayıp söylediğimde

IMG_20201128_124800.jpg

IMG_20201128_124803.jpg

Geri
Üst Alt