Park halinde kapı göçüğü

@Endersağolun hocam amin cümlemizi inşallah.

@frknyldrm bende öyle düşündüm hocam da yürümek zor geldi ama orda da olan oluyor size de geçmiş olsun, işte en güzeli kendine ait olacak en azından bir nebze korunur, araç sayısı arttıkça çoğalıyor maalesef bu durumlar :(  

@HONEYsağol bülent abi.

@smhkalışıyoruz işte böyleleriyle yaşamaya hocam.

@zulalyolsağol zülal abi.

@furkanmk7 avmlerde 2 park alanina prtaliyorum.. boyle olaylar yuzunden.. Maalesef duyarsiziz.. Lafa gelince misafirperverlikler, ilimlilik, ne bileyim bi cogu ama maalesef ulkenin %80 I bu
kesinlikle öyle hocam insanlık sıfır bir numara bıraksa özür dilese vs vs halledilir bir şekilde ama yok nerde.

Geçmiş olsun gerçekten çok tatsız bir durum, canınız sıkılmasında haklısınız. Kapı açmasından ziyade birşey çarpmış gibi duruyor.
hocam motorlu kurye kafadan girmiş olabilir mi aklıma o geliyor en mantıklı 

Kapi carpmasi bu sekilde gocuk olusturmaz gibi bence hocam, daha dar ve daha keskin koseli bir gocuk yapiyor genelde. Geri geri gelirken ufak dokundurma olabilir. Carpaninda haberi olmayabilir. Gecmis olsun
hocam o denli göçükten haberi olmaması bence imkansız kapı sonuçta tampon olsa eyvallah yumuşak diye hissetmeyebilir.

Geçmiş olsun. Bende arabayı aldığımın 2. günü kapı izi olmuştu 1 ay içerisinde 3 kapıda da vardı ne yapsam engelleyemedim maalesef otoparkta olmasına rağmen.

Geçmiş olsun. Bende arabayı aldığımın 2. günü kapı izi olmuştu 1 ay içerisinde 3 kapıda da vardı ne yapsam engelleyemedim maalesef otoparkta olmasına rağmen.
önüne geçemiyoruz maalesef hocam, size de geçmiş olsun inşallah daha kötüleri olmaz 

@furkanmk7 avmlerde 2 park alanina prtaliyorum.. boyle olaylar yuzunden.. Maalesef duyarsiziz.. Lafa gelince misafirperverlikler, ilimlilik, ne bileyim bi cogu ama maalesef ulkenin %80 I bu
AVM otoparkında yer bulamayan araç sahipleri de iki park yerini ortaladığınızı görünce sizi sevgi ve saygıyla anıyorlardır... 

@Golf835 Onlar beni buna zorladı Berker.. Haklarını helal etsinler.. En azından mala ziyan etmiyorum.. (PS: Zaten saatlercede takılmam max 15 dakikadır AVM gezen birisi de değilim vurdum duymaz tavır olmasın..)

Geri
Üst Alt