Jump to content

Yeni Audi A3 fiyat listesi

Recommended Posts

Gönderildi: (düzenlendi)
18 dakika önce, ErenErdem yazdı:

Aslında bu hesabı yapınca Yeni Caddy nin net fiyatı ~204.000tl yapıyor.

Maalesef ülkemizde vergi oranları bilinçsizce belirlendiği için markalar aksiyonu vergiye göre alıyorlar

Caddy hafif ticari, ötv'si %4 oldugu icin bu fiyatlarda, farki firma kari, ama mtv'si yüksek oldugu icin talep görmez 2.0 tdi motor ile

tarihinde krym tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fiyat konusuyla ilgili yorum yapamayacağım. Ancak şunu söyleyebilirim. Bugün imkanım olsa 35 tfsi s-line paketi gözüm kapalı alırım. Çünkü zaman geçtikçe güzel ülkemde birşeylere sahip olmak dahada zorlaşıyor kalki bu fiyatlar kış fiyatları birde bunun yaz fiyat güncellemesi illaki gelecektir.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Odes
      Değerli arkadaşlar merhaba,
      2014 1.4 tfsi 140/ A3 Sedan sahibiyim. Aracımda aktif silindir yönetimi (ACT) var. Son günlerde sabahları araç soğukken biraz ilerlediğimde bu hata alıyorum fakat performansta ve çekişte bir sorun yaşamıyorum. Aracı durdurup tekrar çalıştırınca kendiliğinden siliniyor. 
       Bana yardımcı olabilir misiniz ? Bu hata neyin nesidir ? Şimdiden desteğiniz için teşekkürler,

• Yazan: Ker9m
      Arkadaşlar 2009 Audi A3`de iç aydınlatma sürekli yanıp sönüyor bunu nasıl düzeltiriz bir bilgisi olan veya daha önce başına gelen varmı?

• Yazan: Gokhan1300
      VOLKSWAGEN ve AUDI İLK YARDIM SETLERİ

Orijinal ithal ürünlerdir. Hiç kullanılmamış, bagaja hiç girmemiştir.
      İsterseniz üzerindeki parça kodlarından servisteki fiyatlarını öğrenebilirsiniz.VW ilk yardım seti yetkili servis fiyatı 340 TL'dir.
      VW ilkyardım seti 65 TL'dir.
      AUDI ilkyardım seti şu an için mevcut değildir.Bilgi amaçlı resimler durmaktadır.Tekrar gelmesi durumunda satışa sunulacaktır.

• Yazan: unalkarakus
      Merhaba arkadaşlar,
      Geçen ay sonunda 2016 audi a3 aracımı satıp, adıyla ve kullanımıyla benim için farklı bir yerde olan Golf'e iyi bir fırsat yakalayarak tekrar geçiş yaptım. Satış sonrası elimde kalan s line jantlarımı da yeni Golf'üme taktım, fikir vermesi adına da buradan paylaşıyorum. Sonuç aşağıda  
      Beklediğimden iyi oldu. Sadece göbeğe logo arayışındayım.

• İletiler

• @forzaGilles yağ çubuğuna göre hareket ettim şuan tam üst sınırında eksiltmede yapmadı koyduğum tarihten itibaren. 4.6-4,7 civarı bir şeydi çubuğa göre doldurma işlemimi tamamlamıştım. 
    • Merhaba arkadaşlar. 2014 model Golf 7 TDI aracım 90.000 km de. Sabahları ilk çalıştırmada videodaki sesi duymaya başladım son 2 haftadır. Kayış sesi mi başka birşey mi tam anlayamadım ama bir süre kullandıktan sonra durup kontrol ettiğimde ses kayboluyor gibi. Aracın triger ve v kayışı hala fabrika çıkış parçaları, değişim zamanı geldi diye aklıma takılıyordu uzun süredir. Sesi duymamdan 2 hafta öncesinde Mersin Opat yetkili VW servisinde 90 bin bakımına götürmüştüm servis danışmanına sorduğumda, triger değişimi için yıldan bağımsız 120 bin km yi tamamlamam gerektiğini, gerekli kontrollerin yapılacağını, şimdilik değişim gerekmediğini söylemişti. Şimdi bu sesi duymam beni tereddüte düşürdü o yüzden sizlere danışmak istedim.  
    • 1.6 TDI motorun yağ kapasitesi 4,7 Litre dir., 200ml. ilave etmeniz iyi olur.
    • @superkartal'ın belirttiği üzere ilk etapta 504/507 nolu standartları karşılaması önemliydi benim içinde. Araştırmalarım sonucu akışkanlık özelliği açısından ve DPF sağlığı için Motul clean+ daha mantıklı olacağını düşündüm ve gittim aldım.  Yağ kolay kolay üst ısılara dahi çıkmıyor. (75-80 derece civarlarında seyrediyor.) 
    • @Gökhan Bilgin Gokhan urunler hakkinda bilgi paylasirsan da guzel olur deneyimlerin.. Hayirli satislar olsun. Bilt Hamber soft kilin varsa talibim😃
  • Yeni Oluştur...