Jump to content

Yeni Seat Leon 1.0 eTSI DSG - Style Plus

Recommended Posts

231.000 TL'lik fiyat etiketiyle herkesin aklını çelen Nisan ayı itibariyle bayilere geleceği konuşulan 1.0 eTSI DSG - Style Plus sahibindene düşmüş. 

Style Plus'ta aracın görünüşü nasıl olacak diye merak ediyordum. Baz pakette gelen LED aydınlatma fena değil FR kadar olmasa da iç dizaynı da hoşuma gitti. Muhtemelen malzeme kalitesi mevcut Golf araçlarımız kadar kaliteli değildir.

Uyanık bir vatandaşımız ilk gelen sınırlı araçlardan birini alıp 248.500 TL yerse fiyatıyla ilana koymuş. 
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2021-leon-style-plus-otomatik-sifir-km-903558413/detay

KAPTAN ve krym bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@golfmk7fan bende dun gittim inceledim gercekten mukemmel arac olmus fr 1.0 a baktim cam tavansizi manuel 220bin tl bayildim hatta al benim araci ustune anlasalim dedim ama 4 ay sira var dedi.yan tarafinda ayni aracin cam tavanlisi var bunu al sira yok dedi fiyati 310bin cik

Su kadar soylim aracin ici hayalet gostergesi orta bilgi ekrani bildiginiz televizyon misali kocaman seat bence golfu yakalamis tavani icten siyah cok hos olmus ic aydinlatmalar cok havali koltuklari mukemmel ben suan bile ciddiciddi dusunuyorum yazilmak icin kaporada istemiyorlar

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Tanju1616 bende sizin gibi dusunuyordum gidip bakinca kesinlikle fark kalmamis sinyal ve silecek kollari birebir ayni ic malzemelerin cogu yumusak plastik skodayi gectigini rahatlikla soyleyebilir golftende hic asagi kalir yok.eger yeni golf fiyat olarak 300u gecerse bence golf efsanesini turkiyede bitirir bu arac

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
13 saat önce, 41HU367 yazdı:

@golfmk7fan bende dun gittim inceledim gercekten mukemmel arac olmus fr 1.0 a baktim cam tavansizi manuel 220bin tl bayildim hatta al benim araci ustune anlasalim dedim ama 4 ay sira var dedi.yan tarafinda ayni aracin cam tavanlisi var bunu al sira yok dedi fiyati 310bin cik

Su kadar soylim aracin ici hayalet gostergesi orta bilgi ekrani bildiginiz televizyon misali kocaman seat bence golfu yakalamis tavani icten siyah cok hos olmus ic aydinlatmalar cok havali koltuklari mukemmel ben suan bile ciddiciddi dusunuyorum yazilmak icin kaporada istemiyorlar

@41HU367 220 bin TL olan araç hangisi bu liste fiyatı üzerinden indirim yaptıklarını düşünmemiştim açıkçası ? 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi kendi aracımın iç dizaynına bakıyorum bir de Leon'a.Yok yani benim gözümle yanından bile geçemiyor.Isınamıyorum.

Dıştan tipine bakıyorum önüne geçiyorum sanki hyundai veya kia gibi Kore arabasını andıran bi tasarım.

Yani almak da istedim aslında hem cebimde param kalacaktı hem de sıfır bir araba almış olacaktım ama yok

beğenmeyi başaramadım.

barracuda bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Inceledigim arac kesinlikle bos ve ya orta paket degil motorda yaniliyor olabilirim ama dedigim gibi onceki leon ile alakasi yok kalite acisindan 230bine doludolu arac bence kacirilmaz ama dedigim gibi 4 ayda cok uzun sure aracin arka kismi cik genis bagajida epey buyukben test surusu talep ettim fakat test surusu yaptiramiyorlarmis

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Artık yeter Aklımızı karıştırmayın :)

İçi dışı çok güzel evet, dsg de cabası !

Evet belki kalite olarak Golf ü yakalayamaz ama B segment birçok araca bakarak daha alımlı duruyor.

Şahsen daha yeni aldığımız Golf ü satıp buna sıraya girmemek için kendimi frenliyorum.

Ama yaza doğru araç bollaşır da aylarca beklemeye gerek kalmadan bayiye girip günü birlik alınacak olursa, yaparım bir çılgınlık belki.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Kysr038 ben yaklasik 1aydir araba arayisindayim 450bin butcem var  suv bakiodum sonra octaviaya baktim normalde seat ile pek isim olmazdi ama kocaelinde ayni bayi seat ile skoda yanyana olunca girip baktim arabayi ve fiyati gorunce golfu satip uste 15-20bin verip araci sifirlim dedim kendikendime tek uzuldugum cam tavan olmamasi motor zaten bildigim motor bana gore hicbir bilinmeyeni yok ptesi gidicem

Kysr038 bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...