18" jant ve lastik seçimi

Geçmiş olsun yaşadığınız olay için umarım en kısa sürede çözülür sorununuz.Aracınız için kullandığınız pro kit yay aracınıza uygun olan koldu ürün mü?Yani dizeller için mi?Sanki ön taraf biraz fazla basmış gibi pro kit modeline göre?Birde konfordan memnun musunuz?Araçta herhangi bir farklılık var mı olumsuz anlamda?
Dizel olduğu için ön biraz fazla düşüyor.Benim arabamda da durum böyle.

@akks hocam tek eksik led stoplar gibi duruyor.Maşallah aracınıza.

Aldığım yayların kutusu bu. Araştırdığıma göre dizel için uygun yaylar bunlar.

@dgn teşekkür ederim. Led stoplar gece çok hoş. Fakat gündüz ben orijinal stopları daha güzel buluyorum açıkçası. Bir türlü değiştirmeye kıyamadım. Ama şu kayan sinyal olayı olursa değiştireceğim.

Eksiklerim:

1- Araçta katlanır ayna yoktu, serviste orijinal takıldı (merak edenler için 1615 TL iç düğmesi, montajı dahil, ayna camları ve kapaklar eskiler kullanılıyor). Fakat vag com ile programlanması gerekiyor. Şu anda bir şekilde çalışıyor ama kumandadan kapatılmıyor, altındaki ledler yanmıyor.

2- Ön koltukta bir arkadaşın hatırası sigara yanığı var. İstanbul'a gidebilirsem komple deri döşeme yapılacak.

3- Bunu yaptırmayı gerçekten çok istiyorum. Firma Ankara'da ama gelip yerinde montaj hizmetleri var. Hatta forumda konu açıp yaptıran, gören, bilen varmı sormayı düşünüyorum. 

20160623_131604.jpg

Bu işlemin işçilik dahil fiyatı ne kadar hocam. Anahtarsız çalıştırma yani. Teşekkürler

@akkskardeş bende katlanır ayna yapmayı düşünüyordum ama böyle sıkıntıları varsa vaz geçerim serviste yaptırmanıza rağmen kumandadan kapanmıyor ve ayna altı lambalar yanmıyorsa bence hiç gerek yok o kadar para vermeye. Bu kodlamayı servis yapmıyor mu yani.

@akkskardeş bende katlanır ayna yapmayı düşünüyordum ama böyle sıkıntıları varsa vaz geçerim serviste yaptırmanıza rağmen kumandadan kapanmıyor ve ayna altı lambalar yanmıyorsa bence hiç gerek yok o kadar para vermeye. Bu kodlamayı servis yapmıyor mu yani.
Hocam servis bu işleri çok bilmez. 1000-1100 civarına aliexpressten getirebilirsiniz. Ben bugün kendim takacağım getirdiklerimi. Kodlama sonrası orjinal gibi olacak.

Geri
Üst Alt