Golftutkusu kupa bardak (ANA KONU)

@AhmetCakmak elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. Yalnız herkes farketmiştir tabi ama ama yinede yazayım dedim bu şekildeyken sağ elini kullananlar için kupanın  golf resim tarafı dışarı bakacak.Ben olsam bana bakmasını isterdim aracamın gözümün önünde olması istemem gibi  :)

@AhmetCakmak elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. Yalnız herkes farketmiştir tabi ama ama yinede yazayım dedim bu şekildeyken sağ elini kullananlar için kupanın  golf resim tarafı dışarı bakacak.Ben olsam bana bakmasını isterdim aracamın gözümün önünde olması istemem gibi  :)
Evet hocam araç sağ elle tutarken sahibine bakıyor şekilde olacak yeni baskılarda. :) 3-4 test aşaması oldu en iyi baskıyı elde edebilmek adına.

Eskiden kalma bu bardağı hatırladım.... Eşimin hediyesi idi.

şimdi ise herkes bu ayrıcalıklı Golftutkusu bardağına  sahip olabilir 

20210215_190554.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak Ahmet hocam son durumumuz nedir, merak içerisindeyiz... :)  
Ahmet hocam bu iş için ciddi emek harcıyor sağ olsun.

Ekranda görünen ile baskıdan çıkan bir olmuyor, baskı denemesi yapılarak tasarımda iyileştirmeler yapıyor. Bu iş için gidiş-geliş, yazışma ve telefon trafiği de oluyor muhakkak.

Beklediğimize değecek bir kupa olacak inşallah, baskı yapan yer de bu doğrultuda seçildi ve hata kabul edilmeyecek şekilde anlaşılacak.

Sabrın sonu selamettir :)

Ben de şimdi geçebildim siparişi çok teşekkür ederim emeğinize sağlık...

Screenshot_1.png

Hocam ben de şimdi geçebildim siparişi.

Teşekkürler hizmetiniz için. 

Herkese iyi forumlar dilerim.

Esen kalın.

resim_2021-02-17_174027.png

Geri
Üst Alt