Jump to content

Golftutkusu kupa bardak (ANA KONU)

Recommended Posts

• İleti 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Selamlar dostlar, Golftutkusu'na özel kupa bardağımız sonunda tamamen hazır. Bardak üzerinde ad soyad olacağı için belli bir adete ulaşınca toplu olarak basılacak ve kargoya verilecekler. 2-

Eskiden kalma bu bardağı hatırladım.... Eşimin hediyesi idi. şimdi ise herkes bu ayrıcalıklı Golftutkusu bardağına  sahip olabilir 

Kupanın son hali bu şekilde. Küçük 1-2 ince işi daha kaldı, onun dışında hazır. Konudaki tasarımda vw silüeti vardı ama baskıda çok iyi durmayınca onu iptal edip fotoğraftaki gibi yaptık. Bence daha

Konudaki görseller

@AhmetCakmak elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. Yalnız herkes farketmiştir tabi ama ama yinede yazayım dedim bu şekildeyken sağ elini kullananlar için kupanın  golf resim tarafı dışarı bakacak.Ben olsam bana bakmasını isterdim aracamın gözümün önünde olması istemem gibi :)

frknyldrm ve AhmetCakmak bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
4 saat önce, Erman yazdı:

@AhmetCakmak elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. Yalnız herkes farketmiştir tabi ama ama yinede yazayım dedim bu şekildeyken sağ elini kullananlar için kupanın  golf resim tarafı dışarı bakacak.Ben olsam bana bakmasını isterdim aracamın gözümün önünde olması istemem gibi :)

Evet hocam araç sağ elle tutarken sahibine bakıyor şekilde olacak yeni baskılarda. :) 3-4 test aşaması oldu en iyi baskıyı elde edebilmek adına.

frknyldrm, Alii ve Erman bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
5 dakika önce, yunusaktas91 yazdı:

@AhmetCakmak Ahmet hocam son durumumuz nedir, merak içerisindeyiz... :) 

Hocam geçen cuma test baskısı yaptırdım, tasarımsal konuda iyileştirmeler yapılıyor. Biraz adet toplamak adına 1-2 haftaya tüm siparişleri toplayıp baskıya başlatırız.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
12 saat önce, yunusaktas91 yazdı:

@AhmetCakmak Ahmet hocam son durumumuz nedir, merak içerisindeyiz... :) 

Ahmet hocam bu iş için ciddi emek harcıyor sağ olsun.

Ekranda görünen ile baskıdan çıkan bir olmuyor, baskı denemesi yapılarak tasarımda iyileştirmeler yapıyor. Bu iş için gidiş-geliş, yazışma ve telefon trafiği de oluyor muhakkak.

Beklediğimize değecek bir kupa olacak inşallah, baskı yapan yer de bu doğrultuda seçildi ve hata kabul edilmeyecek şekilde anlaşılacak.

Sabrın sonu selamettir :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
6 saat önce, frknyldrm yazdı:

Ahmet hocam bu iş için ciddi emek harcıyor sağ olsun.

Ekranda görünen ile baskıdan çıkan bir olmuyor, baskı denemesi yapılarak tasarımda iyileştirmeler yapıyor. Bu iş için gidiş-geliş, yazışma ve telefon trafiği de oluyor muhakkak.

Beklediğimize değecek bir kupa olacak inşallah, baskı yapan yer de bu doğrultuda seçildi ve hata kabul edilmeyecek şekilde anlaşılacak.

Sabrın sonu selamettir :)

Bu tarz organizasyonlar ciddi emek ve fedakarlık gerektiriyor. Hele işi 1 kişi üstlenirse daha yorucu oluyor. Fotoğraf stüdyosunda basılan alelade kupalardan değil de her ortamda masanın ortasına koyacağımız bir kupa alacağımıza eminim. :) 

frknyldrm, Ender ve AhmetCakmak bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak hocam bende siparişi geçtim şimdi. Emeğinize sağlık.

Tek bir sorum var: kupayı mikrodalgaya koyabilecek miyiz? Bilginiz var mı acaba bu konuda?

Bazı kupalar çatlayabiliyor ya da ısınıp ateş gibi olabiliyor. =)

tarihinde theguywithgolf tarafından düzenlendi
AhmetCakmak bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
8 saat önce, theguywithgolf yazdı:

@AhmetCakmak hocam bende siparişi geçtim şimdi. Emeğinize sağlık.

Tek bir sorum var: kupayı mikrodalgaya koyabilecek miyiz? Bilginiz var mı acaba bu konuda?

Bazı kupalar çatlayabiliyor ya da ısınıp ateş gibi olabiliyor. =)

Hocam sublimasyon baskı olduğu için bulaşık makinesine sokmamak gerekiyor sadece, onun dışında problem olmayacaktır.

theguywithgolf bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

Kupanın son hali bu şekilde. Küçük 1-2 ince işi daha kaldı, onun dışında hazır. :) Konudaki tasarımda vw silüeti vardı ama baskıda çok iyi durmayınca onu iptal edip fotoğraftaki gibi yaptık. Bence daha şık oldu. 

kupa1500.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Kupanın son hali bu şekilde. Küçük 1-2 ince işi daha kaldı, onun dışında hazır. Konudaki tasarımda vw silüeti vardı ama baskıda çok iyi durmayınca onu iptal edip fotoğraftaki gibi yaptık. Bence daha şık oldu. 

kupa1500.thumb.jpg.07cbc47d39516ac81ce998f5da1e9c71.jpg

Ellerine saglik cillop olmuş

Haftaya sahilde kamp sandalyesi ve masamizi kurup içim testi yapalım :)
AhmetCakmak ve e2e bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...