Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Merhaba arkadaslar,
istanbul anadolu yakasındayım, Sancaktepe,

Daha önce ODBEleven ile bir kac ozellestirme yapildi fakat degismek istedigim bir kac sey vardir,
Kodlama vs konusunda ayarlamalar bende mevcuttur, odbeleven veya vagcom kablosunu coding icin yarım saatligine paylasabilecek arkadasimiz var mi acaba?

once almayi dusundum fakat yarım saat kullanım icin ucret biraz tuzlu geldi,
tesekkur ederim.

Istanbul anadolu yakası veyahut kocaeli civarları da uygundur.
Çekmeköy'deyim ben müsait bi zamanda ayarlayabilirsek yardımcı olurum.

Çekmeköy'deyim ben müsait bi zamanda ayarlayabilirsek yardımcı olurum.

Merhaba,

teşekkür ederim ilginiz için, bir kaç hafta il dışında olacağım iş dolayısıyla, döndüğümde forumdan sizi rahatsız edip müsait olduğunuz bir gün için yanınıza uğramak isterim, yemek yer çay içeriz :)
teşekkürler tekrardan.

Merhaba,

teşekkür ederim ilginiz için, bir kaç hafta il dışında olacağım iş dolayısıyla, döndüğümde forumdan sizi rahatsız edip müsait olduğunuz bir gün için yanınıza uğramak isterim, yemek yer çay içeriz :)
teşekkürler tekrardan.
Merhaba hocam tabii ki, müsait bir zaman diliminde haberleşelim.

Benim bir sorunum 5 inç Bluetooth suz ekranı Bluetooth olanla değiştirip bileşen koruma kaldıracak bir arkadaş arıyorum.
Bursa'daki ustam çok masraflı olur olmaz dedi pahalıya patlar vs malesef imkan yok uyguna halledecek varmı ?

beylikdüzündekiler mecbur kazıklanacak kadıköye gitmem 3 saat oraya gidene kadar tekirdağa giderim

Selamlar hocam,bende ümraniyedeyim, müsait bi zamnınızda bikaç işlem yapabilirmiyiz, far sensörü takıldı ama aktifleşmedi,
Tabii ki, özelden numaramı paylaşıyorum.

Edit : Paylaşamadım mesaj özelliğiniz kapalı yeteri kadar forumda gönderiniz olmadığı için. Nasıl iletişim kurabiliriz ?

Hocam 5372340840 , müsait oldugunz zamanı whtsappdan yazarsanz bende gelirim.

Kocaeli izmit,gölcükteyim yeni yeni başladim ufak tefek gizli ozellikler aciyorum elimden geldigince yardmci olmaya calisirim..vcds kablo var fakat hareket halinde video izleme,rain closing gibi ozellikleri orjinal vag can pro olmadigi icin acamiyorum ama bu kabloyu da almayi dusunuyorum orjinal nerden bulablrm fiyati abrtilmamis tavsiyesi olan varsa sevinirm
Merhabalar. Bende Kocaelideyim. Kodlama için bir kaç hususta yardıma ihtiyacım var. Müsait bir zamanda yardım edebilir misiniz acaba. 05344656575 numaradan ulaşabilir siniz bana.

Sarıyerdeyim kendi işimi kendim yapıyorum kablomda var golfde.. baya kurcaladım programı bence en iyisi halojen farlarda amerikan park özeliği çoğu şeyide kapadım özeliklerden

Geri
Üst Alt