Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Halojenlerde gündüz farı 4TFL ve 5TFL Batuhan hocam :)

@batuhantashan

Sent from my iPhone using Tapatalk

@batuhantastan hocam dediklerinizi harfiyen yaptım sorunsuzca ancak gündüz farlarım yerine normal farlarım sinyaller ile senkronize çalışıyorlar şu anda [emoji4] Far anahtarı 0 konumunda iken sinyaller aynen bıraktığım gibiler

iPhone using Tapatalk

arkadaşlar merhabalar aranıza yeni katıldım Antalya merkezdeyim vag com kodalama ile alakalı olarak yardımcı olabilcek arkadaşlar varsa cok sevinirim ilk arabam olduğu için cok hevesliyim yaşım 24 aracım golf 7 1.2 tsi manuel comfortline 2015 model doğru yeremi yazıyorum bilmiyorum ilk defa forum sitesine üye oldum buradaki yardımlaşma cok hoşuma gitti tek tek bütün yorumları okudum antalyada araştırmadığım yer kalmadı buluşmalar oluyorsa her yere gelirim istediğiniz yerden yemek ısmarlarım :) ücret karşılığında yapılıyorsa parasınıda verebilirim

mehmet_07 dedi:
arkadaşlar merhabalar aranıza yeni katıldım Antalya merkezdeyim vag com kodalama ile alakalı olarak yardımcı olabilcek arkadaşlar varsa cok sevinirim ilk arabam olduğu için cok hevesliyim yaşım 24 aracım golf 7 1.2 tsi manuel comfortline 2015 model doğru yeremi yazıyorum bilmiyorum ilk defa forum sitesine üye oldum buradaki yardımlaşma cok hoşuma gitti tek tek bütün yorumları okudum antalyada araştırmadığım yer kalmadı buluşmalar oluyorsa her yere gelirim istediğiniz yerden yemek ısmarlarım :) ücret karşılığında yapılıyorsa parasınıda verebilirim
Hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz :)

Aracınız hayırlı olsun siz de benim gibi erken yaşta Golf Tutkusu'na kaptırmışsınız kendinizi :)

Antalya'da @theGenius @batuhantashan @thasan hocalarımız bulunmaktadır. Vag.com işi için ücret almıyorlar tamamen hayır işidir :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
hoşbuldum teşekkür ederim golf başka woslkvagen başka derlerdi harbiden öyleymiş hocam :) özelden mi mesaj atıcam nasıl irtibat kurucam pek anlayamadım kusura bakmayın yanlış bir yere yazıyorsam affola

@mehmet_07

Değerli Mehmet HOcam;

Aramıza hoş geldiniz.

Forumumuzun kuruluş amacı tam da bu yardımlaşma ruhu.

Sİz emek vererek öğrendiğinizi başkalarıyla severek paylaşırsanız karşılığı ödenmiş olacak fazlasıyla.

Şu alttaki linkin olduğu yere yazarsanız size hoş geldin demek isteyecek dostlarımız olur eminim..

http://www.golftutkusu.com/tanisma-salonu/ben-kimim/

mehmet_07 dedi:
hoşbuldum teşekkür ederim golf başka woslkvagen başka derlerdi harbiden öyleymiş hocam :) özelden mi mesaj atıcam nasıl irtibat kurucam pek anlayamadım kusura bakmayın yanlış bir yere yazıyorsam affola
Aynen öyle, VW bir başka ama Golf ile Passat'ın yeri daha bir başka :)

Kendilerini haberdar ettik hocam. Tez zamanda damlarlar buraya 8D

Ayrıca Antalya konusunu da takipte kalın :) http://www.golftutkusu.com/kim-hangi-sehirde/07-antalya/msg20245/#msg20245

Hosgeldin aramiza kardesim aracinin ozellikleri ney nerdensin antalyada ne is yaparsin konuyu goremedim tanisma kisminda tanisalim kaynasalim :D ( foruma geleli 1 ay oldu yillardir uye gibi davraniyorum ) :D :D :D

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmet_07 dedi:
Merhaba Mehmet hocam. Hoşgeldiniz foruma. Önümüzdeki hafta sonu vag konusunda yardımcı olabileceğimi umut ediyorum. Bu işten kar amacımız yok. Maksat muhabbet olsun forum genişlesin :)

hoşbuldum arkadaşlar sağolun. inşallah yaparız bişeyler sizin sayenizde fazlasında gözüm yok vag com kodalama yeter diye düşünüyorum :)

mehmet_07 dedi:
hoşbuldum arkadaşlar sağolun. inşallah yaparız bişeyler sizin sayenizde fazlasında gözüm yok vag com kodalama yeter diye düşünüyorum :)
Mehmet hocam profilinizi güncelleyip imza kısmına araç bilgilerini falan da yazarsanız harika olur. Mesela ben aracınızın rengini merak ediyorum :)

tamam hocam yazıyorum hemen resim neden yan duruyor çözemedim :)

Orhan Hoca dedi:
mehmet hocaya tebrikler cesareti için. ihtiyacı olan herkes kendisi gibi davransa. böylece muhabbet yaşanıyor gerçekten.  s=drunkard
Golf r daki gibi ledden bahsediyorsan mumkun degil malesef :( sadece gunduz icteki nokta ledide yakmak mumkun okadar.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt