Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

İstanbul Anadolu Yakası'nda (Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy civarında) kodlamalarla ilgili ben de yardımcı olabilirim. 
Merhaba Onur Bey, başka bir mesajda yazdığım gibi biraz yardıma ihtiyacım var. Ne zamanlar ve nerede müsaitseniz ziyaretinize gelmek isterim. Özelden iletişim bilginizi gönderirseniz sevinirim.

Kocaelide yardımcı olabilecek var mı acaba?

Bursa'dan bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı ?

Merhabalar. İstanbul Küçükçemece yakınlarında varmıdır arkadaşlar? Birkaç gizli özellik hoşuma gidiyor. Açıkcası kendim kablo aliyim falan dedim ama gözüm korktu yanlış bişey yaparım diye. Şimdiden teşekkürler

Merhabalar. İstanbul Küçükçemece yakınlarında varmıdır arkadaşlar? Birkaç gizli özellik hoşuma gidiyor. Açıkcası kendim kablo aliyim falan dedim ama gözüm korktu yanlış bişey yaparım diye. Şimdiden teşekkürler
Güngörene yolunuz düşerse buyrun gelin hocam

Güngörene yolunuz düşerse buyrun gelin hocam
Hocam 5-6 ay önce kablo alacaktım sizden, araç o sıralarda pert oldu. Yeni aracımla aranızdayım. Gizli özelliklerde yardımcı olur musunuz bu kez :)  3-5 tanesini kesinlikle yaptırtmak istiyorum fakat Fatih-Beylikdüzü arası bir yer bulamadım.

Dün akşam  @yusuf abim sayesinde bir kaç özellik açtık. Ellerine sağlık abim :)  

Yeni makyajli kasa golflerde warmidir acilacak ozellik

Kahramanmaraş ta olan yolu düşen yanından geçen varsa yardımcı olacak haberleşelim inşallah [emoji3]

İstanbul Anadolu yakası kodlama yapabilecek biri arkadaş var mı? Sağ olsun Yusuf hoca teklif etti ancak saat ve mekanlarımız bir türlü çakışmıyor. 

Niğde ve çevresinde yardımcı olabilecek kimse varmı acaba

Geri
Üst Alt