Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

yusuf dedi:
Arkadaslar bu kablo samsung tablete baglanabiliyormu?
Yok hocam. Windows işletim sistemi şart ;)
hocam bende 2008 yilinda aldigim bir samsung "netbook" var.windovs home,"viruslu" ve cd surucusu yok.sanirim bu netbook isime yaramaz degilmi?
Usb portu varsa iş görebilir. Etraftan bir laptop bulursunuz hocam ;)
hocam usb portu var ama cihazin kendine hayri yok :D Eger kablo alirsam laptopda almaliyim,zaten tablet her zaman tam ise yaramiyor.

Bu yolla edindiginiz,tavsiye edebileceginiz ve diger uyelerden populer olarak en cok hangi ozellikler begeniliyor?

Benim aklımda su an ilk olarak coming home un otomatik calismasi var.

Konu baya hareketlenmiş [emoji4] Çekmeköy e yakın olan hocalarım buyursun

iPhone using Tapatalk

Hem hoca, hem komşu bulunmaz nimet [emoji23] hocam ne tarafındasınız, malum ben de halihazırda kablo mevcut, uygun zaman ve lokasyon denk düşürebilirsek memnuniyetle yardımcı olmak isterim.

@Sergio Garcia

iPhone using Tapatalk

Onarimdaki aracimi teslim aldim cok sukur.bende esenkent esenyurttayim.beylikduzu esenyurt bahcesehir civari bir arkadasla bu kablo olayini uygun zamanda halledebilirsek cok memnun kalirim

erkanz dedi:
Hem hoca, hem komşu bulunmaz nimet [emoji23] hocam ne tarafındasınız, malum ben de halihazırda kablo mevcut, uygun zaman ve lokasyon denk düşürebilirsek memnuniyetle yardımcı olmak isterim.

@Sergio Garcia

iPhone using Tapatalk
hemde araclarda ayni  &:Hocam ben sancaktepe tarafindayim,yeni tasindim sayilir bu tarafa.

Zaten aklimdaydin önceki yazilarini okumustum  :'(

Bir pazar musait olursan rahatsiz etmek isterim,neleri actin aracta?

@Sergio Garcia

Hocam çok sevindim şimdi, Esenşehir tarafındayım ben de. Yeni taşındınız madem hayırlı olsun [emoji4] Standart highline olunca pek sofistike şeyler açamadım elbette ama mevcut  olanlar:

Kilit açma kapamada korna onayı+menüden iptal/aktif etme opsiyonu

Coming / Leaving Home da DRL ler ile sislerin yanması (videosunu ilgili konuya bu akşam ekledim)

Arka bagaj içi ledlerin frenlemede yanması

Selektörlerde sislerin de yanması

Konfor sinyallerin 4 e çıkarılması

Dönüşlerde ekstradan ilgili sis farlarının yanması

Ön ve arka sinyallerin çakarlı olması

MFD ekran zemininin karbon yapılması

Klima Profili seçme opsiyonu eklenmesi

XDS ayarının strong mode yapılması

Aklıma gelenler bunlar hocam, ben size özelden iletişim bilgilerimi gönderirim, en kısa zamanda buluşuruz inşallah [emoji4]

Bu arada vcds söz konusu olunca hocalarımıza da selamlar @MSE @Orhan Hoca

iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
erkanz dedi:
@Sergio Garcia

Hocam çok sevindim şimdi, Esenşehir tarafındayım ben de. Yeni taşındınız madem hayırlı olsun [emoji4] Standart highline olunca pek sofistike şeyler açamadım elbette ama mevcut  olanlar:

Kilit açma kapamada korna onayı+menüden iptal/aktif etme opsiyonu

Coming / Leaving Home da DRL ler ile sislerin yanması (videosunu ilgili konuya bu akşam ekledim)

Arka bagaj içi ledlerin frenlemede yanması

Selektörlerde sislerin de yanması

Konfor sinyallerin 4 e çıkarılması

Dönüşlerde ekstradan ilgili sis farlarının yanması

Ön ve arka sinyallerin çakarlı olması

MFD ekran zemininin karbon yapılması

Klima Profili seçme opsiyonu eklenmesi

XDS ayarının strong mode yapılması

Aklıma gelenler bunlar hocam, ben size özelden iletişim bilgilerimi gönderirim, en kısa zamanda buluşuruz inşallah [emoji4]

Bu arada vcds söz konusu olunca hocalarımıza da selamlar @MSE @Orhan Hoca

iPhone using Tapatalk
kismet olurda bulusursak bu saydiklariniza bakmak isterim  :) eyvallah erkan hocam  :'(

En kısa zamanda hocam, memnuniyetle [emoji4]

Serkan hocam tapatalk tan girdiğim için kısıtlı görüyorum profilinizi, nickinizi mi değiştirdiniz? [emoji4] @srkn

iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
erkanz dedi:
En kısa zamanda hocam, memnuniyetle [emoji4]

Serkan hocam tapatalk tan girdiğim için kısıtlı görüyorum profilinizi, nickinizi mi değiştirdiniz? [emoji4] @srkn

iPhone using Tapatalk
evet hocam asil nickimi yazdim.Srkn.Tekrar  cok tesekkurler..

@erkanz 3 ledik sanırım erkan hocam erkan,serkan arif gerçi ben biraz kafiyeyi bozuyorum ama :)

@arfkync Arif hocam olur mu öyle şey [emoji23] evet ücledik diyebiliriz şimdilik [emoji4]

iPhone using Tapatalk

@umitbt Elbette Ümit Hocam [emoji4]

iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt